MMA PLBoksJake Paul masakruje Fury’ego i nie da mu drugiej szansy na walkę: Tyle gadał, że wyjdzie nawet z kontuzją, a co zrobił?

Jake Paul masakruje Fury’ego i nie da mu drugiej szansy na walkę: Tyle gadał, że wyjdzie nawet z kontuzją, a co zrobił?

Popularny amerykański youtuber i pogromca mistrzów MMA w walkach bokserskich – Jake Paul masakruje swojego niedoszłego rywala – Tommy’ego Fury za kontuzję, której doznał przed ich planowanym pojedynkiem.

Przypominamy, że niepokonany brat mistrza wagi ciężkiej i youtuber mieli zmierzyć się w ringu bokserskim na gali zaplanowanej na dzień 18 grudnia w Tampie na Florydzie.

Jednak z powodu kontuzji żeber i infekcji oddechowej, Tommy Fury musiał z walki z Paulem się wycofać. W jego miejsce szybko wszedł błagający o rewanż z youtuberem Tyron Woodley.

Jake Paul masakruje Fury’ego i nie da mu drugiej szansy na walkę: Tyle gadał, że wyjdzie nawet z kontuzją, a co zrobił?

Jake Paul po tych informacjach o kontuzji Fury’ego postanowił się nad nim trochę popastwić. W rozmowie z MMAjunkie.com przyznał też, że ze względu na okoliczności, nie będzie chciał mu dawać drugiej szansy na walkę:

“To wstyd dla Fury’ego. Wcześniej tyle gadał, że wyjdzie nawet z kontuzją, a co zrobił? Mówił, że wyjdzie nawet ze złamanym żebrem, że wyjdzie z chorobą, że może walczyć ze mną z zawiązanymi za plecami rękoma. A kiedy przyszła pora walczyć, to tak naprawdę się wycofał. To słabe jak cholera. Ale nie pojawił się już na konferencji prasowej i zaraz potem wycofał się z walki. Nic nie robił, by promować tę naszą walkę. Nie był nią tak podekscytowany, jak wszyscy sądzili. Wkurzył mnie tym. Nie lubię go. Nie chcę mieć nic wspólnego z całą ich rodziną. Nie dam mu drugiej szansy, nie widzę powodu, by w przyszłym roku dać mu tę walkę i szansę na dużą wypłatę.”

Zobacz także:

Gwiazda UFC wywołuje burzę swoimi wpisami! McGregor: Ludzie powinni mieć prawo wyboru!

Conor McGregor (22-6) wywołał prawdziwą burzę swoimi wpisami w mediach społecznościowych. Standardowo później wpisy Irlandczyka zniknęły. McGregor skomentował plan wprowadzenia obowiązkowych szczepień. Były podwójny mistrz UFC nie zgadza się z taką sytuacją i uważa, że każdy powinien mieć wybór.

Zaskakujące słowa Boxdela o FAME MMA: To nie jest projekt na jakoś super długo!

Projekt FAME MMA z każdym kolejnym wydarzeniem zyskuje na popularności. Cała koniunktura generuje coraz większe przychody, co pokazują liczby sprzedanych płatnych subskrybcji. Czy coś może więc pójść nie tak? „To nie jest projekt na jakoś super długo” – wypowiedział się jeden z włodarzy FAME, Michał „Boxdel” Baron.

Oficjalnie Michał Materla wraca do KSW! Następna walka już na 66 edycji w Szczecinie!

Jest dobra wiadomość! Dzisiaj podczas ”Hejt Parku” na Kanale Sportowym ogłoszono, że Michał Materla (30-8) wraca do największej organizacji w naszym kraju.