MMA PLNajnowszeBoksJake Paul i Nate Diaz są po pierwszym face to face! Ich walka już w sierpniu [WIDEO]

Jake Paul i Nate Diaz są po pierwszym face to face! Ich walka już w sierpniu [WIDEO]

Popularny amerykański youtuber i bokserski postrach zawodników MMA – Jake Paul oraz legenda mieszanych sztuk walki w postaci pogromcy Conora McGregora – Nate Diaz są już po swoim pierwszym face to face.

Jake Paul i Nate Diaz są po pierwszym face to face

Obaj panowie wzięli udział w konferencji prasowej promującej ich walkę, która zaplanowana jest na dzień 5 sierpnia. Będzie to pojedynek bokserski, w którym Diaz będzie debiutował.

Jake Paul i Nate Diaz są po pierwszym face to face!

Po konferencji prasowej, która odbyła się w American Airlanes Center i trwała 45 minut, Paul i Diaz stanęli na przeciwko siebie po raz pierwszy. Był to bardzo prowokacyjny face to face.

Zobaczcie sami:

Walka z youtuberem będzie dla Diaza pierwszym oficjalnym występem po rozstaniu się z największą organizacją MMA na świecie i pierwszym pojedynkiem poza UFC od października 2006 roku.

Jak myślicie, kto wygra to starcie?

Zobacz także:

Pająk trafi do High League? Gwiazda organizacji mówi do podróżnika: Możesz być next!

Na instagramie ”fightsfreakmma” pojawiła się grafika z Piotrem Pająkiem oraz pytanie z kim chcieliby fani zobaczyć go w kolejnym pojedynku. Pod postem postanowiła wypowiedzieć się gwiazda High League, która pojawiła się na liście potencjalnych rywali.

Prezes FEN ogłosił swoją walkę w boksie. Przeciwnikiem inny prezes! Widzieliście?

Paweł Jóźwiak, czyli popularny Prezes FEN ogłosił swoją kolejną walkę. Tym razem zobaczymy go w boksie. Starcie w szermierce na pięści to nie lada niespodzianka dla kibiców sportów walki w Polsce. Co ciekawe, przeciwnikiem Prezesa FEN będzie inny prezes.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis