MMA PLBoksJake Paul i Floyd Mayweather Junior pobili się po konferencji prasowej w Miami [WIDEO]

Jake Paul i Floyd Mayweather Junior pobili się po konferencji prasowej w Miami [WIDEO]

Popularny youtuber Jake Paul i jeden z najlepszych pięściarzy w historii boksu – Floyd Mayweather Junior pobili się po konferencji prasowej w Miami, która promuje walkę brata Jake’a – Logana Paula z “Moneyem”.

Jake Paul Floyd Mayweather

Logan Paul i Floyd Mayweather Junior rozpoczynają cykl promocyjny ich walki bokserskiej, do której dojdzie 6 czerwca. Starcie to niby jest pojedynkiem pokazowym, ale już widzimy, że będzie w nim ogromny ładunek emocjonalny.

Wszystko przez atmosferę, jaka miała miejsce po ostatniej konferencji prasowej w Miami.

Jake Paul i Floyd Mayweather Junior pobili się po konferencji prasowej w Miami

Tam największy szum wokół siebie zrobił Jake Paul. Zwycięzca ostatniej walki bokserskiej z Benem Askrenem szuka kolejnego głośnego rywala do potencjalnej walki. Nim może być Mayweather Junior, jeśli ten 6 czerwca pokona jego brata – Logana Paula.

Organizatorzy mają już gotowy scenariusz na ten pojedynek, bowiem podczas konfrontacji słownej między Jakiem Paulem a Floydem Mayweatherem Juniore ten pierwszy zabrał pięściarzowi czapkę, co rozwścieczyło Amerykanina i zrobiła się ogromna zadyma:

Doszło nawet do tego, że rozwścieczony Floyd Mayweather Junior groził Paulowi, że go zabije:

Jak myślicie, czy Floyd Mayweather Junior ma już potencjalnego kolejnego rywala w walce pokazowej w boksie?

Zobacz także:

Czym jest ”złoty wór”? Mateusz Murański pozywa Tańculę oraz Szeligę!

To się porobiło! Mateusz Murański postanowił pozwać Arkadiusza Tańculę oraz Piotra Szeligę. W tym momencie wiemy co miały oznaczać słowa ”złoty wór” oraz ”świat o którego istnieniu nie mieli pojęcia”.

Shamaev krytycznie o starciu Kaczmarczyk-Sobiech: Dawno nie oglądałem walki z tak dużymi błędami!

Arbi Shamaev, Mansur Azhiev i Filip Bątkowski byli gośćmi podczas ostatniego programu ”Oktagon Live”. Trener w mocnych słowach wypowiedział się o walce Patryka Kaczmarczyka (7-0) z Michałem Sobiechem (4-1).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis