MMA PLArek TańculaCzym jest ”złoty wór”? Mateusz Murański pozywa Tańculę oraz Szeligę!

Czym jest ”złoty wór”? Mateusz Murański pozywa Tańculę oraz Szeligę!

To się porobiło! Mateusz Murański postanowił pozwać Arkadiusza Tańculę oraz Piotra Szeligę. W tym momencie wiemy co miały oznaczać słowa ”złoty wór” oraz ”świat o którego istnieniu nie mieli pojęcia”.

Przypomnijmy, że już piętnastego maja odbędzie się jubileuszowa gala FAME MMA 10. Właśnie wtedy dojdzie do wyczekiwanego pojedynku pomiędzy Arkadiuszem Tańculą, a Mateuszem Murańskim. Tu jest prawdziwy konflikt do wyjaśnienia – co mogli zauważyć widzowie podczas ostatniego cage’a.

Będą pozwy!

Jak udało nam się ustalić jedna z kancelarii prawnych rozpoczyna sprawę i już lada dzień posypią się pozwy! Arkadiusz Tańcula oraz Piotr Szeliga dostaną wezwanie do zaprzestania naruszeń dóbr osobistych.

To nie koniec, bo rekompensatą ma być 560 000 zł – za doznaną krzywdę jaką miał odnieść Mateusz Murański. O tej sprawie zapewne usłyszymy więcej podczas zbliżającej się konferencji prasowej, która odbędzie się w najbliższą niedzielę.

Arkadiusz Tańcula powód: ”Tańcula Murański – geneza konfliktu (Obetnij sznurek diss), którego treść w sposób bezpośredni naruszać ma dobra osobiste Mateusza Murańskiego.

Piotr Szeliga powód: ”Tata Murański vs Szeli Solówka jak to faktycznie było”, którego treść w sposób bezpośredni naruszać ma dobra osobiste Mateusza Murańskiego.

Arkadiusz Tańcula ma świadomość, że jeden z Murańskich będzie chciał złożyć pozew. Zobaczcie jak to skomentował:

Pełna rozpiska gali FAME MMA 10:

Walka wieczoru:
Norman „Stormin” Parke vs. Kasjusz „Don Kasjo” Życiński – walka w formule bokserskiej

Pozostałe:
Marcin Dubiel vs. Cezary Nykiel
Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk (o pas kategorii koguciej do 61,2 kg)
Adrian „Polak” Polański vs Dawid Malczyński (o pas kategorii półśredniej do 77,1 kg)
Mateusz Gąsiewski vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik
Łukasz Lupa vs Gabriel “Arab” El Sulwi
Mikołaj Śmieszek vs Michał Gała
Piotr Pająk vs Gamou Fall
Arkadiusz „Aroy” Tańcula vs Mateusz Murański
Kamil Hassan vs. Dawid “Ambro” Ambroziak

Zobacz także:

Ewelina Woźniak: Małe zainteresowanie mną może wynika z tego, że nie byłam dziennikarką?

Jedna z najlepszych obecnie zawodniczek wagi słomkowej w Polsce Ewelina Woźniak była gościem programu Oktagon Live na Kanale Sportowym, gdzie opowiadała o swojej ostatniej efektownej wygranej oraz popularności, jaką przynoszą jej występy w MMA.

Michalczewski dostał propozycję, aby wrócić na ring! Na stole miały pojawić się wielkie pieniądze! Zaskoczeni?

Dariusz Michalczewski (48-2, 38 KO) w rozmowie z TVP Sport zdradził, że dostał propozycję powrotu na ring! Były mistrz świata zaproponował zaporową cenę, a następnie postanowił zejść ze swoich dużych oczekiwań pieniężnych!