MMA PLNajnowszeKaczmarczykShamaev krytycznie o starciu Kaczmarczyk-Sobiech: Dawno nie oglądałem walki z tak dużymi błędami!

Shamaev krytycznie o starciu Kaczmarczyk-Sobiech: Dawno nie oglądałem walki z tak dużymi błędami!

Arbi Shamaev, Mansur Azhiev i Filip Bątkowski byli gośćmi podczas ostatniego programu ”Oktagon Live”. Trener w mocnych słowach wypowiedział się o walce Patryka Kaczmarczyka (7-0) z Michałem Sobiechem (4-1).

Kaczmarczyk

Do walki doszło na ostatniej jubileuszowej gali KSW 60. Pojedynek dostarczył dużo emocji. Mieliśmy sporo zwrotów akcji i prób skończeń. Ostatecznie po całym dystansie zwycięzcą został radomianin. Warto zaznaczyć, że obaj zawodnicy zostali nagrodzeni bonusem za ”walkę wieczoru”.

Shamaev krytycznie o walce Kaczmarczyk-Sobiech!

Arbi Shamaev (9-3) nie był wcale tak zachwycony ostatnią walką Patryka Kaczmarczyka (7-0) z Michałem Sobiechem (4-1). Shamaev zapewnia, że nie widział w ostatnim czasie starcia,w którym pojawiło się tyle błędów.

Ja oglądałem. Jeżeli mówiąc szczerze – jak powiedziałeś dla kibiców była ciekawa walka, bo tam bardzo dużo się działo. Z drugiej strony ucząc/mając swoich zawodników, oglądając walki – dawno nie oglądałem tak chaotyczną i z tak dużymi błędami walki. Muszę trochę skrytykować z tego jestem bardzo znany, lubię też (śmiech). Nie podobało mi się jeżeli chodzi o stronę techniczną, było bardzo dużo błędów, gdzie Kaczmarczyk mógł go dobić, a przyklejał się. Starał się uderzyć lewego w wątrobę zamiast wyprowadzić kopnięcie. Dużo było błędów, dlatego oglądając tą walkę widziałem więcej błędów. Ja ze strony trenera patrzę. Obalenie, kontrola była bardzo słaba, jeden i drugi, przetoczenie, zmęczenie, leżą, tu jeden trafia drugiego. Oglądało się fajnie, obok mnie wszyscy co siedzieli ”ale walka”, a ja patrząc ”no fajnie”. Tyle można było tu zrobić, ale taka też jest rola trenera, żeby wyłapać te błędy. Cieszę się, że udany debiut, ale strona jaka trener jestem surowy.

Cały odcinek poniżej:

Zobacz także:

FEN 34: Walka youtuberów w rozpisce majowej gali! Zaskoczeni?

Organizacja Fight Exclusive Night ogłosiła właśnie drugi freak fight na nadchodzącą galę FEN 34. Tym razem w klatce zobaczymy youtuberów.

Oskar Piechota o dopingu w UFC: Niestety wziąłem go z premedytacją… Widzieliście wpis Oskara?

Oskar Piechota wypowiedział się szerzej o dopingu w UFC, za stosowanie którego został zawieszony przez Amerykańską Agencję Antydopingową (USADA).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis