MMA PLArchiwumBoksJak się uczyć, to od najlepszych! Francis Ngannou trenuje z Mike’m Tysonem przed walką z Furym [WIDEO]

Jak się uczyć, to od najlepszych! Francis Ngannou trenuje z Mike’m Tysonem przed walką z Furym [WIDEO]

To zdecydowanie jedna z najmądrzejszych dewiz życiowych – jak się uczyć to, od najlepszych! Były mistrz wagi ciężkiej UFC Francis Ngannou w przygotowaniach do najbliższej walki podąża właśnie za nią i trenuje z Mike’m Tysonem!

Francis Ngannou trenuje z Mike'm Tysonem

“Predator” słynący z jednego z najmocniejszych ciosów w wadze ciężkiej w światowym MMA, o czym przekonał się m.in. Alistair Overeem, przygotowuje się do debiutu w walce bokserskiej, w której to zmierzy się z uznawanym za najlepszego pięściarza królewskiej kategorii wagowej na świecie – Tysonem Furym.

Wspomniany nokaut Ngannou na Overeemie przypominamy poniżej:

Francis Ngannou trenuje z Mike’m Tysonem przed walką z Furym

Do walki Ngannou z Furym dojdzie już 28 października w miejscowości Riyadh w Arabii Saudyjskiej. Starcie to zakontraktowano jako pojedynek pięściarski na dystansie 10 rund.

Będzie to pierwsza walka Ngannou po odejściu z szeregów największej organizacji MMA na świecie, z której odchodził będąc mistrzem wagi ciężkiej.

W ostatnich dniach Francis Ngannou zaprezentował swoje umiejętności na otwartym treningu dla kibiców w Las Vegas w Stanach Zjednoczonych. Podczas prezentacji umiejętności pięściarskich, Kameruńczykowi towarzyszył legendarny zawodnik wagi ciężkiej w boksie – Mike Tyson.

Zobaczcie fragmenty wspólnego treningu Ngannou i Tysona:

A Wy na kogo stawiacie w nadchodzącej walce bokserskiej między Francisem Ngannou a Tysonem Furym? Czy według Was były mistrz UFC jest w stanie zaskoczyć czymkolwiek w ringu takiego wyjadacza pięściarstwa jakim jest Anglik?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis