MMA PLArchiwumMurańskiJacek Murański zaprezentował umiejętności na media treningu! Najlepsza forma dotychczas?

Jacek Murański zaprezentował umiejętności na media treningu! Najlepsza forma dotychczas?

Jesteśmy po media treningu przed jutrzejszą galą PRIME SHOW MMA 6, która odbędzie się w Toruniu. Jacek Murański pojawił się na scenie wraz z trenerem Krzysztofem Rytą. ”Muran” zaprezentował swoje umiejętności. Czy jest to najlepsza forma dotychczas? Na to wygląda.

Murański

Murański będzie jutro szukał pierwszego zwycięstwa w klatce. Jacek w-co main evencie skrzyżuje rękawice z debiutującym Maciejem ”Ojcem Wiewióra” Wiewiórką.

54-latek ostatni pojedynek stoczył pierwszego lipca na gali PRIME SHOW MMA 5, gdzie musiał uznać wyższość Pawła Jóźwiaka. Prezes Fight Exclusive Night po całym dystansie wygrał pewną jednogłośną decyzją sędziów. 

Murański zaprezentował umiejętności!

Jacek Murański na dzisiejszym media treningu zaprezentował umiejętności. ”Muran” w dzisiejszym programie przyznał, że ”nie jest w najlepszej formie, ale jest w miarę poskładany”. Murański miał na myśli oczywiście kontuzji, których nie brakowało przed poprzednimi walkami.

Wspomniany media trening:

Posted by Sztuki Walki on Friday, October 20, 2023

W main evencie zobaczymy walkę Kasjusza Życińskiego z Pawłem ”Tyborim” Tyburskim w formule bokserskiej (małe rękawice). ”Don Kasjo” stoczy swój następny pojedynek w PRIME. Kasjusz będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po ostatniej przegranej przed czasem z Dominikiem ”Japońskim Drwalem” Zadorą.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis