MMA PLMurańskiJacek Murański wystąpi na PRIME 6 w Toruniu! Rywalem Wiewiór, ale nie młody, tylko Stary!

Jacek Murański wystąpi na PRIME 6 w Toruniu! Rywalem Wiewiór, ale nie młody, tylko Stary!

To już pewna i oficjalna informacja! Jacek Murański wystąpi na nadchodzącej gali PRIME 6: Premium w Toruniu! Poznaliśmy także rywala “Starego Murana”.

Jacek Murański wystąpi na PRIME 6

Gala PRIME 6: Premium zaplanowana jest na dzień 21 października 2023 roku w Arenie Toruń. Pojedynek z udziałem Jacka Murańskiego będzie natomiast co-main eventem całego wydarzenia.

Murański powróci do startów po porażce, jakiej poniósł z Pawłem Jóźwiakiem na gali PRIME 5. Wówczas “Muran” uległ “Prezesowi FEN” jednogłośną decyzją sędziów.

Jacek Murański wystąpi na PRIME 6: Premium w Toruniu

Murański następną walkę stoczy już na kolejnej gali organizacji PRIME Show MMA. Mówiło się, że kolejnym jego rywalem będzie popularny “Strachu”, czyli Tomasz Oświeciński, ale ostatecznie na przeciwko niego w klatce pojawi się ktoś inny.

Jak poinformowało PRIME Show MMA w swoich mediach społecznościowych, rywalem Jacka Murańskiego na gali PRIME 6 będzie… Stary Wiewiór, czyli ojciec mistrza FAME MMA – Maksymiliana Wiewiórki.

“ODSŁANIAMY PIERWSZE KARTY!

Stary Wiewiór wkracza do świata FREAK FIGHTÓW z pełną determinacją!

Dla Macieja to będzie debiut w oktagonie, ale to nie będzie zwykły pojedynek, bo jego rywal potrafi podgrzać atmosferę i tutaj przewiduje się sporo emooocji!

Rywalem Seniora będzie Jacek Murański , który stoczył już cztery pojedynki!

Warto zaznaczyć, że między panami jest tylko trzy lata różnicy wieku, co czyni ten pojedynek jeszcze bardziej interesującym

Zapytaliśmy Starego Wiewióra, jakie są jego odczucia wobec Jacka, a odpowiedział nam między innymi, że Muran to ogór, który zawiesił miecz Damoklesa nad Tańcula i jest pewien, że to on ten miecz podniesie i wsadzi go Muranowi w… Jesteśmy pewni, że Jacek nie zostawi tego bez odpowiedzi, bo to człowiek, który umie stworzyć show!

Wiemy, że Murański przygotowuje się bardzo intensywnie do tej walki, a jego pojedynki zawsze trwają długo. Z drugiej strony Maciej trenuje pod okiem swojego syna i jest naprawdę głodny zwycięstwa.”

A Wy na kogo stawiacie w tej walce? Jesteście #teamwiewior czy #teammuran?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis