MMA PLNajnowszeMurańskiJacek Murański opublikował wzruszający post! Mówi o sukcesie filmu IO!

Jacek Murański opublikował wzruszający post! Mówi o sukcesie filmu IO!

Miesiąc temu zmarł Mateusz Murański. Wczoraj w mediach społecznościowych jego ojca – Jacka pojawił się wzruszający post, w którym wspomniał jakie nagrody zdobył film “IO”. Jedną z ról zagrał tam jego syn.

8 lutego w świecie freak fightów dotarła smutna wiadomość. Media poinformowały o śmierci Mateusza Murańskiego. Później wspomniano, że jego ciało znalazł ojciec.

Mateusz Murański stoczył 9 pojedynków, 6 w MMA, jeden w boksie oraz jeden w kickboxingu. Walczył dla Elite Fighters, FEN, FAME MMA, MMA Attack, Prime Show MMA czy High League. Jego debiut miał miejsce w 2021 podczas FAME MMA 10, gdzie na punkty przegrał z Arkiem Tańculą. W kolejnej walce na FAME MMA 14 pokonał Alana Kwiecińskiego. Ostatnią walkę dla FAME MMA stoczył w 2022 podczas 15 edycji przegrywając po raz drugi z Tańculą.

Kolejną organizacją było FEN. Stoczył jeden pojedynek. Miał on miejsce w 2021 roku podczas FEN 34, gdzie pokonał Adriana Syca. W organizacji Elite Fighters stoczył dwa pojedynki. Oba miały miejsce na 1 edycji, gdzie pokonał Warszawskiego Dresika oraz Marcina Makowskiego. W MMA Attack na 4 edycji przegrał w boksie z Vasco Bakoceviciem, a na piątej edycji High League w kickboxingu przez dyskwalifikacje przegrał z Pawłem Bombą. Walczył też na 1 edycji Prime Show MMA, gdzie w boksie uznał wyższość Kasjusza Życińskiego.

Poruszający wpis Jacka!

W mediach społecznościowych Jacka Murańskiego pojawił się wzruszający post, w którym wspomina rolę swoje syna w filmie “IO”.

Nasz Najukochańszy synku. Wczoraj film Mistrza Jerzego Skolimowskiego „IO” z Twoim udziałem tryumfował na gali POLSKIEJ AKADEMII FILMOWEJ „ORŁY 2023”. Chociaż nie ma Ciebie fizycznie to wiemy, że spoglądasz na ten również Twój sukces z góry i dzięki Stwórcy możemy wspólnie duchowo kontemplować te wzruszające momenty. Mama i tata.

Nasz Najukochańszy synku. Wczoraj film Mistrza Jerzego Skolimowskiego" IO " z Twoim udziałem tryumfował na gali…

Posted by Jacek Murański on Tuesday, March 7, 2023

Film “IO”, w którym Mateusz wcielił się w rolę kibola został nominowany do Oskarów. We wtorek produkcja została nagrodzona Złotym Orłem.

Zobacz także:

KSW przedstawia zapowiedź walki Pudzianowski vs Szpilka na Colosseum 2: “Ajtujku, tu jestem!” Widzieliście?

Federacja KSW przedstawia oficjalną zapowiedź walki Pudzianowski vs Szpilka, do której dojdzie na czerwcowej gali KSW Colosseum 2 na Stadionie Narodowym. Polski gigant w tej zapowiedzi postanowił rozbawić widza. I zrobił to dobrze!

Dziennikarz znów poczuł moc Gamrota! Zawodnik UFC zaprezentował kolejną technikę! [WIDEO]

Mateusz Gamrot gościł dziś po raz kolejny w “Kanale Sportowym”. W rozmowie z Maciejem Turskim padło wiele ciekawych kwestii, czy ciekawostek z przygotowań “Gamera” do UFC 285. Doszło także do “rękoczynów”!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis