MMA PLMarcin NajmanJacek Murański ogląda i komentuje walki Marcina Najmana! [WIDEO]

Jacek Murański ogląda i komentuje walki Marcina Najmana! [WIDEO]

Takiego materiału jeszcze nie było! Jacek Murański ogląda walki Marcina Najmana i na bieżąco komentuje. Niewykluczone, że w 2022 roku dojdzie w końcu do wyczekiwanego starcia ”Murana” z ”El Testosteronem”.

Murański

Trzeba przyznać, że rodzina Murańskich w 2021 roku wzbudzała bardzo duże zainteresowanie. Wydaje się, że będzie to dłuższa historia,  bowiem Jacek Murański ma listę rywali. Mówimy tutaj o potencjalnej walce z Marcinem Najmanem czy już parę razy przywoływanym Tomaszu Oświecińskim.

Jacek Murański ogląda walki Najmana!

Zapnijcie pasy, bo jeszcze takiego materiału nie było! Jacek Murański ogląda walki Marcina Najmana i na bieżąco komentuje.

Całe wideo poniżej:

Murański został wysłuchany, bowiem podczas FAME MMA 12 w Ergo Arenie zobaczyliśmy rzymską klatkę. Właśnie w niej Jacek zmierzył się z dużo młodszym Arkadiuszem Tańculą. Ostatecznie w czwartej rundzie po kolejnym faulu sędzia Piotr Jarosz zdyskwalifikował Murańskiego.

Zobacz także:

Cudo! Jan Błachowicz ma swojego sobowtóra zrobionego z klocków lego! Widzieliście?

Robi wrażenie! Mowa o sobowtórze Jana Błachowicza (28-9), którą możecie zobaczyć na wystawie klocków lego. Polak nie zamierza się poddać i jeszcze raz w niedalekiej przyszłości sięgnąć po tytuł UFC w wadze półciężkiej.

To już pewne! Jaś Kapela zawalczy na Prime Show MMA! Co wy na to?

To nie koniec informacji od organizacji Prime Show MMA na dzisiaj! Już oficjalnie Jaś Kapela zawalczy w mieszanych sztukach walki. Podczas wtorkowej konferencji prasowej poznamy jego przeciwnika.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis