MMA PLPrime Show MMATo już pewne! Jaś Kapela zawalczy na Prime Show MMA!

To już pewne! Jaś Kapela zawalczy na Prime Show MMA!

To nie koniec informacji od organizacji Prime Show MMA na dzisiaj! Już oficjalnie Jaś Kapela zawalczy w mieszanych sztukach walki. Podczas wtorkowej konferencji prasowej poznamy jego przeciwnika.

Kapela

Przy Jasiu Kapeli jest ostatnio gorąco. Jego udział na Kanale Sportowym w ”Hejt Parku” wzbudził duże zainteresowanie. Kapela to ”poeta” mający kontrowersyjne poglądy.

Wstępnie mówiło się, że do debiutu dojdzie na trzeciej edycji MMA VIP. Ostatecznie mamy już pewność, że walka odbędzie się na gali Prime Show MMA.

Jaś Kapela zadebiutuje w MMA!

Już oficjalnie Jaś Kapela to kolejny zawodnik nowo powstałej organizacji Prime Show MMA. Już we wtorek na pierwszej konferencji prasowej poznamy jego przeciwnika.

JAŚ KAPELA🌪💥Jedno z najbardziej kontrowersyjnych odkryć polskiego internetu, debiutuje w PRIME MMA💥 Przeciwnika KAPELI poznacie do dnia konferencji 28/12/21. Będzie poddymione 😈💣

Zobacz także:

Mateusz Murański w kolejnej freakowej organizacji! Zawalczy w Prime Show MMA! Zaskoczeni?

Zaskoczeni? Mateusz Murański oficjalnie podpisał kontrakt z następną freakową organizacją. ”Muran” wystąpi na gali Prime Show MMA. Niewykluczone, że na tej samym evencie pojawi się Jacek Murański

Wiemy, kiedy Tomasz Adamek powróci do ringu! “Góral” zapowiada mocną walkę! Widzieliście?

Legenda polskiego boksu powraca do ringu! Jeden z najlepszych pięściarzy w historii naszego kraju, Tomasz Adamek (53-6, 31 KO) ogłosił, że 24 kwietnia stoczy swoje kolejne starcie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis