MMA PLNajnowszeMurańskiJacek Murański o Oświecińskim: Będzie taka walka! Cierpliwy jak sęp!

Jacek Murański o Oświecińskim: Będzie taka walka! Cierpliwy jak sęp!

Jacek Murański postanowił zareagować w mediach społecznościowych na artykuł Super Expressu. ”Muran” zapewnił, że kwestią czasu jest jego starcie z Tomaszem ”Strachem” Oświecińskim. Ponadto Jacek wspomniał o Popku.

Murański

Wspominanie Popka nie jest przypadkowe, bowiem ”Król Albanii” zmienił zdanie. Popek na kanale ”Między Seriami” zapewnił, że jest ostatecznie otwarty na starcie z Jackiem i Mateuszem Murańskim.

Chociaż ta walka mnie najmniej interesuje… Jakby mi jakaś federacja zapłaciła tyle pieniędzy, ile chcę, to zrobiłbym coś, co każdy chciał, tylko ja nie, bo ja tych dwóch gości nienawidzę. Chodzi o Murańskich. Coś tego typu, że jedna walka na rozpoczęcie, druga na zakończenie gali. Tutaj poszedłbym tylko po pieniądze i żeby rozj**** im łby.       Za takie pieniądze, jakie ja bym chciał. Jeżeli nie, to wolę zrobić to z Szeligą za żadne pieniądze. Taki mój pomysł freak fighter na coś, co by się sprzedało, czyli dwóch Murańskich na Popka. Pierwsza walka rozpoczynająca i walka kończąca galę.

Jacek Murański reaguje!

Jacek Murański w mediach społecznościowych zareagował na artykuł Super Expressu.

Zobaczcie co napisał Jacek Murański:

Szanowna redakcjo @superexpress_se.pl a gdzie ” sensacja ” ? No ale dla porządku wyjaśniam ,że nie ja kontaktowałem się z @tomasz_oswiecinski_official tylko federacja. No a ja nie pisałem do oświecińskiego tylko o nim pisałem i o nim się wypowiadałem publicznie. A z racji tego, że sam jestem ofiarą fałszywych( co bardzo istotne fałszywych!!!) zeznań takiego jak oświecinski pomawiacza czyli tzw. ” małego świadka koronnego ” , to mam moralne zarówno prawo jak i obowiązek o takich typkach się wypowiadać. A co do walki? To będzie taka walka. Tak samo jak już od dawna mówiłem, że będzie moja walka z popkiem. I co ? I popek zjadl co miał zjeść cyt ” łyżeczką do tortu” 😅 i będzie miał walkę ze mną… i synem @mateuszmuranski Cierpliwy jak sęp

Szanowna redakcjo @superexpress_se.pl a gdzie " sensacja " ? No ale dla porządku wyjaśniam ,że nie ja kontaktowałem…

Posted by Jacek Murański on Sunday, January 15, 2023

Zobacz także:

To będzie najlepsza forma w dotychczasowej karierze Najmana? Zapowiedzi są konkretne! [WIDEO]

Marcin Najman w mediach społecznościowych opublikował kolejne nagranie z treningu. Tym razem były, to tarcze z byłym trenerem ”Murana” – Jacek Rumniak. ”El Testosteron” zamierza zbudować naprawdę potężną formę przed ważnym starciem z Jackiem Murańskim. Do wyczekiwanego starcia w freak fightach dojdzie osiemnastego marca na gali High League 6 w Katowicach.

UFC zaliczyło wtopę? Walka Jones-Gane o pas wagi ciężkiej na gali UFC 285?!

Wszystko na to wskazuje, że największa organizacja na świecie zaliczyła wtopę, bowiem przedwcześnie pojawiły się zapowiedzi hitowej walki w wadze ciężkiej. Jeśli informacja się potwierdzi… to oczywistym będzie, że UFC pożegna się z mistrzem królewskiej kategorii – Francisem N’Gannou.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis