MMA PLNajnowszeIzu UgonohIzu Ugonoh myśli o drugiej walce z Samociukiem: Wydaje mi się, że rewanż byłby najlepszym rozwiązaniem!

Izu Ugonoh myśli o drugiej walce z Samociukiem: Wydaje mi się, że rewanż byłby najlepszym rozwiązaniem!

Izu Ugonoh (1-1) niewykluczone, że jeszcze w pierwszej połowie 2022 roku wróci do klatki największej organizacji w naszym kraju. Były pięściarz będzie chciał wróci na odpowiednie tory po pierwszej przegranej w MMA. Co ciekawe Ugonoh myśli o potencjalnym rewanżu z Markiem Samociukiem (3-2). 35-latek zapewnia, że były już do tego przymiarki.

Ugonoh

Izu ostatni pojedynek stoczył w poprzednim roku. W kwietniu na gali KSW 60 doszło do jego wspomnianego starcia z Markiem Samociukiem. Ugonoh dominował w pierwszej rundzie i wydawało się, że jest bardzo bliski skończenia. Samociuk przyjął dużo uderzeń, ale pokazał charakter i wytrwał do końca rundy. Ugonoh do drugiej odsłony wyszedł wykończony kondycyjnie. Podopieczny Łukasza Grochowskiego szybko znalazł sposób na zakończenie walki przed czasem.

Menadżer Artur Ostaszewski w rozmowie z serwisem sport.pl zapewniał, że Ugonoh w przyszłości może zostać mistrzem KSW.

Poza problemem, który wyszedł w ostatniej walce, to jest to materiał na czołowego zawodnika wagi ciężkiej w Polsce. Może ktoś uzna mnie za szaleńca, ale stwierdzę z dużym prawdopodobieństwem, że może się tak zdarzyć, że za 2-3 lata Izu będzie mistrzem KSW.

Izu Ugonoh myśli o rewanżu!

Tak to prawda! Izu Ugonoh zapewnia, że w niedalekiej przyszłości może dojść do jego drugiego starcia z Markiem Samociukiem.

Marek to bardzo fajny chłopak i dobry zawodnik, nic do niego nie mam, ale wydaje mi się, że rewanż byłby najlepszym rozwiązaniem. Już były robione do tego przymiarki. Myślę, że powinienem stoczyć jedną walkę, wygrać ją i wtedy możemy wrócić do tego tematu.

25-latek od tego czasu stoczył jeden pojedynek w KSW. Miało to miejsce na 65 edycji, gdzie zmierzył się z Michałem Kitą. Samociuk próbował zaskoczyć… Doświadczenie ”Masakry” miało duże znaczenie. Już w pierwszej rundzie wojownik z Zabrza zakończył pojedynek przed czasem.

Jak myślicie dojdzie do rewanżu z Izu?

Zobacz także:

Kwieciński chętny na rewanż z Załęckim w MMA! Bad Boy odpowiada: Zmień dilera! Co wy na to?

Konflikt Alana Kwiecińskiego z Denisem Załęckim nadal niezakończony. Tym razem zawodnicy wyrażają chęć zmierzenia się ze sobą w formule MMA!

Wymiana zdań pomiędzy Kubiszynem a Załęckim: Zabiorę Cię do szkoły na lekcje sztuk walki i pokory! Widzieliście?

Denis Załęcki już czwartego czerwca zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. ”Bad Boy” w Ergo Arenie stoczy drugi pojedynek w organizacji High League. Już niebawem poznamy przeciwnika Załęckiego. Na instagramie doszło do wymiany zdań pomiędzy Denisem, a Mateuszem Kubiszynem. Tu jest spina, którą warto byłoby wyjaśnić w klatce/ringu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis