MMA PLDenis ZałęckiWymiana zdań pomiędzy Kubiszynem a Załęckim: Zabiorę Cię do szkoły na lekcje sztuk walki i pokory!

Wymiana zdań pomiędzy Kubiszynem a Załęckim: Zabiorę Cię do szkoły na lekcje sztuk walki i pokory!

Denis Załęcki już czwartego czerwca zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. ”Bad Boy” w Ergo Arenie stoczy drugi pojedynek w organizacji High League. Już niebawem poznamy przeciwnika Załęckiego. Na instagramie doszło do wymiany zdań pomiędzy Denisem, a Mateuszem Kubiszynem. Tu jest spina, którą warto byłoby wyjaśnić w klatce/ringu.

Załęcki

30-latek w grudniu 2020 roku na gali GROMDA 3 zmierzył się z kolegą Denisa – Krystianem Kuźmą. ”Tyson” od samego początku szukał mocnego ciosu. Udało się nawet posłać rywala na deski, lecz ”Don Diego” szybko doszedł do siebie.

Od drugiej rundy to już dominacja w wykonaniu Kubiszyna. Doświadczony kick-boxer wyprzedzał akcję rywala i miał szczelną obronę.. W trzeciej rundzie ”Tyson” runął na deski i było już po wszystkim.

Denis zapewne chętnie pomściłby kolegę.

Wydawało się, że tylko jedna walka i ”Don Diego” rozstanie się z organizacją GROMDA. Niespodziewanie Mariusz Grabowski po ostatniej edycji gali na gołe pięści poinformował, że doszli do porozumienia z Kubiszynem. To nie koniec, bowiem Mateusz podpisał również kontrakt z Tymex Boxing Night.

Doszło do wymiany zdań!

Mateusz Kubiszyn na instagramie postanowił zareagować na ogłoszony start Denisa Załęckiego na High League 2. Doszło pomiędzy nimi do kolejnej wymiany zdań.

Mateusz Kubiszyn: Bad Boy Bad Boy what You gonna do when I come for You? 😇🤔👊

Denis Załęcki: @dondiego_kubiszyn czekam cierpliwie aż w końcu się sprawdzimy 🙂 Tytuł MISTRZA ŚWIATA i MISTRZA walk na gołe pięści ci nie pomoże.. 🙂 bądź gotowy bo ja będę! 

Mateusz Kubiszyn: @bad_boy_denis_ zabiorę Cię do szkoły na lekcje sztuk walki i pokory 👊🥊

Chcielibyście zobaczyć taki pojedynek?

Zobacz także:

Kwieciński chętny na rewanż z Załęckim w MMA! Bad Boy odpowiada: Zmień dilera! Widzieliście?

Konflikt Alana Kwiecińskiego z Denisem Załęckim nadal niezakończony. Tym razem zawodnicy wyrażają chęć zmierzenia się ze sobą w formule MMA!

Mateusz Murański będzie chciał walczyć z Zadorą? Tańcula: Słyszałem jaki jest ich plan!

Robi się naprawdę ciekawie! Arkadiusz Tańcula w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco zdradził, że usłyszał jaki plan ma Mateusz Murański. ”Muran” po walce z Alanem Kwiecińskim chce doprowadzić do rewanżu z ”Aroyem”, a na koniec zmierzyć się z… Dominikiem Zadorą?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis