MMA PLNajnowszeDenis ZałęckiKwieciński chętny na rewanż z Załęckim w MMA! Bad Boy odpowiada: Zmień dilera!

Kwieciński chętny na rewanż z Załęckim w MMA! Bad Boy odpowiada: Zmień dilera!

Konflikt Alana Kwiecińskiego z Denisem Załęckim nadal niezakończony. Tym razem zawodnicy wyrażają chęć zmierzenia się ze sobą w formule MMA!

Kwieciński

Wydawało się, że niesnaska, która od wielu miesięcy jest pomiędzy Alanem Kwiecińskim, a Denisem Załęckim zakończy się podczas ich walki na gali High League 2. Nic z tych rzeczy.

5 lutego obaj panowie zmierzyli się ze sobą w formule kickboxingu. Starcie zawodników było jednym z najgorętszych momentów tamtego eventu ze względu na towarzyszący mu ładunek emocjonalny.

Sama walka nie porwała, jednak publiczność była pełna podziwu, jak twardym zawodnikiem jest Alan Kwieciński. Zawodnik WCA Fight Team wytrzymał z Załęckim pełen dystans, a nawet chwilami wydawało się, że uda się mu skończyć włodarza The War. Finalnie jednogłośnie zwyciężył Denis, ale kibice po pojedynku dali odczuć Alanowi, że ta porażka dała mu więcej, niż niejedno zwycięstwo.

Alan vs. Denis w MMA?

Niedawno na swoich social mediach Kwieciński zaproponował Załęckiemu pojedynek rewanżowy. Gwiazda programu Warsaw Shore jest w stanie nawet zmierzyć się w mieszanych sztukach walki.

Jestem chętny na rewanż nawet w MMA.

Na odpowiedź Denisa nie trzeba było długo czekać.

Alanik, nie dość, że wytarłem całą klatkę ostatnio Tobą w dużych rękawicach i do tego byłem bez kondycji (wiadomo dlaczego), to jeszcze masz czelność szpileczki wbijać? Mówisz o rewanżu nawet w MMA? Na małe rękawice? Zmień dilera.

Ale jak tak bardzo chcesz, to dam Ci ten rewanż, ale zrobimy go na The War 11 czerwca. Jest to tydzień po High League. Oczywiście ubierzemy małe rękawice. Oficjalnie się wypowiadasz, to odpowiedz na to. Chyba że kalkulator już się włączył i wymiękasz?

To jak? Rewanż Alan Kwieciński vs. Denis Załęcki w MMA?

Zobacz także:

Mateusz Murański będzie chciał walczyć z Zadorą? Tańcula: Słyszałem jaki jest ich plan!

Robi się naprawdę ciekawie! Arkadiusz Tańcula w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco zdradził, że usłyszał jaki plan ma Mateusz Murański. ”Muran” po walce z Alanem Kwiecińskim chce doprowadzić do rewanżu z ”Aroyem”, a na koniec zmierzyć się z… Dominikiem Zadorą?

Gwiazda japońskiego MMA ambasadorem FAME

Informacja z gatunku zaskakujących. Były pretendent do pasa RIZIN w wadze piórkowej, Mikuru Asakura (16-3, 1 NC) podjął współpracę z FAME. Organizacja nie wyklucza, że Japończyk może pojawić się na FAME 15 w sierpniu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis