MMA PLNajnowszeUFCIlia Topuria o wygranej Pimbletta na UFC 282: Dostał prezent świąteczny od sędziów

Ilia Topuria o wygranej Pimbletta na UFC 282: Dostał prezent świąteczny od sędziów

Ilia Topuria i Paddy Pimblett to zawodnicy, którzy mają do siebie ogromny problem. Niechęć, jaką żywią do siebie nawzajem jest czymś, co poniekąd obu napędza. Po minionej gali UFC 282, Topuria krótko skomentował występ Brytyjczyka, który wystąpił w co-main evencie sobotniej imprezy.

Ilia Topuria o wygranej Pimbletta

Pimblett w sobotnią noc wygrał kontrowersyjną decyzją sędziów z Jaredem Gordonem, natomiast Topuria poddał Bryce’a Mitchella. I teoretycznie obaj zawodnicy zakończyli swój udział w UFC 282 ze zwycięstwami, to Topuria kwestionuje wygraną Anglika.

Ilia Topuria ostro o wygranej Pimbletta na UFC 282

Ilia Topuria uważa, że Paddy Pimblett – będący ulubieńcem Dany White’a – otrzymał od sędziów punktowych przedwczesny prezent świąteczny, bo w jego oczach Anglik walki z Jardenem Gordonem na punkty po prostu nie wygrał:

“Dali mu prezent świąteczny, bo wyraźnie przegrał na punkty tę walkę. Nie sądzę, żeby był ktokolwiek w tym pokoju, kto się ze mną nie zgodzi. Jared wygrał wszystkie trzy rundy. Ten typ nie wygrał żadnej. Ale tak czy inaczej, pieprzyć go. Teraz zamierzam świętować swoją wygraną. Tak jak powiedziałem wcześniej – niech Bóg lepiej ma w swojej opiece wszystkich, którzy staną mi na drodze. Jeśli Pimblett wejdzie mi w drogę, to zabierzemy jego głowę tak samo, jak zabieram głowę Bryce’a tej nocy.” – mówił w rozmowie z dziennikarzami na konferencji prasowej po UFC 282.

A Wy zgadzacie się ze zdaniem Ilii Topurii w sprawie ostatniej walki Paddy’ego Pimbletta?

Zobacz także:

High League 6: Oficjalnie Murański zmierzy się z Najmanem! W klatce doszło do wielkiej awantury! Widzieliście?

To się dzieje naprawdę! Oficjalnie podczas gali High League 5 ogłoszono, że na kolejnym evencie dojdzie do wyczekiwanego starcia Marcina ”El Testosterona” Najmana z Jackiem ”Muranem” Murańskim. O tym pojedynku mówiło się już od naprawdę długiego czasu. Walka odbędzie się na szalonych zasadach. Tym samym ”Murana” warunki zostały wysłuchane.

Załęcki o konflikcie syna z Don Kasjo: Mam nadzieje, że spotka gdzieś Denisa przypadkiem na ulicy! Co wy na to?

Dawid Załęcki już dziś stoczy swój drugi pojedynek w freakowej organizacji. ”Crazy” podczas High League 5 w Łodzi stanie przed naprawdę dużym wyzwaniem. Załęcki w formule K-1 zmierzy się z doświadczonym zawodnikiem MMA – Vaso Bakocević. Czarnogórzec w naszym kraju dobrze znany jest z walk w organizacji KSW. ”Psychopata” skrzyżował rękawice chociażby z Borysem Mańkowskim, Arturem Sowińskim czy Anzorem Azhievem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis