MMA PLMarcin NajmanIle Najman sprzedał PPV na swoją galę MMA-VIP? Czy będzie druga edycja?

Ile Najman sprzedał PPV na swoją galę MMA-VIP? Czy będzie druga edycja?

Zastanawialiście się ile Marcin Najman sprzedał PPV na swoją galę MMA-VIP, na której to oficjalnie pożegnał się z zawodowym sportem? Mamy liczby, które pokazują ile osób wykupiło dostęp do tej imprezy!

Przypominamy, że Marcin Najman na gali MMA VIP 1 przegrał z taksówkarzem – Szymonem Wrześniem przez TKO w 2. rundzie. Była to ostatnia walka w karierze “El Testosterona”, którego do powrotu skusi jedynie oferta o wartości pół miliona złotych.

Ile Najman sprzedał PPV na swoją galę MMA-VIP? Czy będzie druga edycja?

Ilość sprzedanych PPV na galę MMA VIP podał youtuber – Sylwester Wardęga. Powołując się na własne informacje podał konkretną liczbę wykupionych subskrypcji.

Wyniosła ona bagatela… 14 tysięcy subskrypcji. Galę MMA-VIP można było oglądać legalnie w cenie 19,95 zł. Obrót zatem wyniósł około 280 tys. złotych.

Marcin Najman sam uznał sprzedaż PPV jako sukces własnej organizacji mieszanych sztuk walki. Zapowiedział też, że będzie druga edycja MMA VIP, która ma odbyć się w czerwcu, a jednym z uczestników imprezy ma być były menadżer Piotra “Bestii” Piechowiaka – Nikodem Zatowka.

MMA-VIP – wyniki:

Szymon „Taxi Złotówa” Wrzesień pok. Marcin Najman przez TKO w 2 rundzie (ciosy w stójce)
Patryk Kowoll pok. Marcin Rekowski przez TKO w 1 rundzie (ciosy w parterze)
Edward Mazur pok. Dominik Tyman przez poddanie w 2 rundzie (duszenie zza pleców)
Przemysław Opalach pok. Konrad Cyranowski przez TKO w 1 rundzie (ciosy w stójce)
Tomasz „Fit Dzik” Łomnicki pok. Adrian Cios przez jednogłośną decyzję sędziów – walka o pas mistrzowski najlepszego trenera personalnego
Mateusz Kisiel pok. Sebastian Tronina przez TKO w 1 rundzie (ciosy w dosadzie)
Krystian Rosa pok. Adrian Sulikowski przez TKO w 1 rundzie (ciosy w parterze)

Zobacz także:

Odliczanie do UFC 259: Błachowicz vs Adesanya – cały odcinek online [WIDEO]

W sieci pojawił się cały odcinek najnowszego dokumentu “Odliczanie do UFC 259: Błachowicz vs Adesanya. W materiale zobaczymy wprowadzenie do trzech walk mistrzowskich nadchodzącej gali.

Don Kasjo ostro o Normanie Parke: Chciał się podlizać, żeby dostać mniejsze baty w ringu! [WIDEO]

Popularny ”Don Kasjo” jest pewny swego! Organizacja FAME MMA spełniło warunek Kasjusza Życińskiego. Jego następnym przeciwnikiem będzie zawodnik z UFC. Ponadto jest do wyjaśnienia konflikt!

Wardęga zdradził sprzedaż PPV na FAME MMA 8! Ogromna liczba, ogromna kasa!

Popularny youtuber Sylwester Wardęga zdradził sprzedaż PPV na galę FAME MMA 8! W jednym ze swoich ostatnich materiałów, twórca kanału WATAHA-Krulestwo podał liczbę sprzedanych PPV na ostatnią galę FAME MMA, którą promowały starcia: Blonsky vs Dubiel oraz Najman vs Don Kasjo.