MMA PLNajnowszeHighleagueHigh League 6 – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

High League 6 – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

High League 6 – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali? Tego wszystkiego dowiecie się z poniższego artykuł. Już dziś w katowickim Spodku odbędzie się bowiem kolejna gala freak fight.

High League 6 rozpiska
Foto: High League 6

Gala High League dostępna tylko w systemie PPV. Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

Po raz kolejny organizacja High League przygotowała niezwykle ciekawą rozpiskę. Fani z pewnością znajdą coś dla siebie.

W walce wieczoru gwiazda polskiego e-sportu Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski zmierzy się z popularnym influencerem, członkiem Teamu X, Marcinem Dubielem. Ten drugi ma już spore doświadczenie we freak fightach. “pashaBiceps” walczył zaś dotąd tylko raz i to na zasadach boksu.

Z kolei w co-main evencie swój konflikt w klatce spróbują rozstrzygnąć Lexy Chaplin i Paulina Hornik. Ich niechęć związana jest z poprzednią rywalką Chaplin, czyli Natalią “Natsu” Kaczmarek, która prywatnie jest wieloletnią przyjaciółką Pauliny Hornik.

Fani z pewnością czekają na kolejną walkę Marcina Najmana. “El Testosteron” będzie miał okazję do rewanżu za porażkę z gali WOTORE 6, gdy błyskawicznie znokautował go Paweł Jóźwiak. Czy i tym razem to prezes FEN będzie górą?

Na gali wystąpi Denis “Bad Boy” Załęcki oraz jego ojciec Dawid “Crazy” Załęcki. Rywalem młodszego będzie Paweł “Tybori” Tyburski zaś starszego uznany kickbokser i zawodnik GROMDY Mateusz “Don Diego” Kubiszyn.

W Katowicach zawalczy też choćby Dariusz “Daro Lew” Kaźmierczuk, który podejmie Kacpra “Ludwiczka” Bociańskiego. Kolejny pojedynek stoczy też nasz redakcyjny kolega Michał Cichy. Jego rywalem będzie natomiast “Szalony Reporter”, czyli Tomasz Matysiak.

High League 6 – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali:

Studio od 19:15.

Pierwsza walka od 20:00

Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski vs. Marcin Dubiel
Lexy Chaplin vs. Paulina Hornik
Denis „Bad Boy” Załęcki vs. Paweł „Tybori” Tyburski
Paweł “Prezes FEN” Jóźwiak vs. Marcin “El Testosteron” Najman
Mateusz „Don Diego” Kubiszyn vs. Dawid „Crazy” Załęcki
Konrad Karwat vs. Denis Labryga
Dariusz “Daro Lew” Kaźmierczuk vs. Kacper „Ludwiczek” Bociański
Tomasz „Szalony Reporter” Matysiak vs. Michał Cichy
Mateusz „Haribo” Gąsiewski vs. Roger Salla

Gala dostępna będzie w systemie PPV na highlive.tv. Można wykupić subskrypcję w wariancie BASIC, który oferuje jakość 720p oraz dostęp do gali prze 24 godziny. Bardziej wymagający widzowie mogą również zdecydować się na wersję PREMIUM. W tym wypadku jakość transmisji to 1080p. Dostęp zostaje przedłużony do 7 dni po gali a dodatkowo otrzymujemy również transmisję z tzw. Hejt Roomu . Koszt wariantu BASIC to co najmniej 34,99 zł zaś cena wariantu PREMIUM zaczyna się od 39,99 zł. Ostateczny koszt uzależniony jest od wybranej formy płatności.

Transmisja: PPV (od 34,99 zł)

Zobacz także:

High League 6 – sprawdź kto wygrał walki na głośnej gali w Katowicach

Już dzisiaj od godz. 20:00 w słynnym katowickim Spodku odbywa się gala High League 6. My zapraszamy Was do śledzenia wyników na żywo z tej imprezy! Sprawdź zatem kto wygrał walki na głośnej freakowej organizacji!

KSW 80: Robert Ruchała tymczasowym mistrzem! Skończył Eskieva w piątej rundzie! [WIDEO]

Robert Ruchała (9-0) pokonał Lom-Aliego Eskieva (20-7, 1 N/C) w walce wieczoru gali KSW 80, której stawką był tymczasowy pas wagi piórkowej. Polak zakończył pojedynek przez techniczny nokaut w piątej rundzie.

UFC 286: Edwards vs. Usman 3 – wyniki na żywo

Zapraszamy do śledzenia wyników gali UFC 286, która już dziś wieczorem odbędzie się O2 Arena w Londynie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis