MMA PLNajnowszeHighleagueHigh League 6: Roger Salla zdominował i znokautował Haribo w pierwszej rundzie

High League 6: Roger Salla zdominował i znokautował Haribo w pierwszej rundzie

Za nami pierwsza walka głośnej gali High League 6, która dzisiaj odbywa się w katowickim Spodku. Widzów zgromadzonych na tej legendarnej arenie rozgrzali Mateusz „Haribo” Gąsiewski i Roger Salla.

High League 6: Roger Salla

Przed tym pojedynkiem warto zaznaczyć, że Roger Salla ma za sobą bardzo długą i wyczerpującą walkę z osiągnięciem wymaganego kontraktowo limitu wagowego do tej walki, czyli 82 kilogramów. Czy to się odbije na jego dyspozycji?

W klatce widać było, że jednak nie. Roger Salla mocno zaczął tę walkę. Ruszył z serią mocnych niskich kopnięć, na które Haribo nie miał odpowiedzi. Gąsiewski próbował uciekać, ale Salla miał w głowie plan, który uparcie realizował.

Z czasem do arsenału kopnięć Salla dorzucił także ciosy sierpowe i po jednym z takich uderzeń Haribo padł na matę, tam Roger Salla dołożył kilka mocnych ciosów i zmusił sędziego do przerwania walki przed czasem.

Pewne zwycięstwo Rogera Salli w pierwszej rundzie!

Zobacz także:

High League 6 – sprawdź kto wygrał walki na głośnej gali w Katowicach

Już dzisiaj od godz. 20:00 w słynnym katowickim Spodku odbywa się gala High League 6. My zapraszamy Was do śledzenia wyników na żywo z tej imprezy! Sprawdź zatem kto wygrał walki na głośnej freakowej organizacji!

KSW 80: Robert Ruchała tymczasowym mistrzem! Skończył Eskieva w piątej rundzie! [WIDEO]

Robert Ruchała (9-0) pokonał Lom-Aliego Eskieva (20-7, 1 N/C) w walce wieczoru gali KSW 80, której stawką był tymczasowy pas wagi piórkowej. Polak zakończył pojedynek przez techniczny nokaut w piątej rundzie.

UFC 286: Edwards vs. Usman 3 – wyniki na żywo

Zapraszamy do śledzenia wyników gali UFC 286, która już dziś wieczorem odbędzie się O2 Arena w Londynie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis