MMA PLNajnowszeKuyavian CageGwiazdy sportów walki i lokalni bohaterowie. Co czeka nas na Kuyavian Cage w Inowrocławiu?

Gwiazdy sportów walki i lokalni bohaterowie. Co czeka nas na Kuyavian Cage w Inowrocławiu?

Gwiazdy sportów walki i lokalni bohaterowie. Co czeka nas na Kuyavian Cage w Inowrocławiu? Niewiele ponad dwa miesiące pozostały do największego wydarzenia sportowego tego lata na Kujawach – Kuyavian Cage.

Kuyavian Cage
Foto: Kuyavian Cage

Już 6 lipca w inowrocławskiej hali pojawią się m.in. legenda KSW – Artur „Kornik” Sowiński oraz były mistrz świata w boksie Przemysław Opalach. W karcie walk nie zabrakło również miejsca dla okalnych zawodników. Ponadto organizatorzy zapowiadają konkursy z nagrodami występy artystyczne i event na najwyższym poziomie.

Artur Sowiński zawalczy na Kuyavian Cage!

Z pewnością największym zaskoczeniem na karcie walk Kuyavian Cage jest obecność weterana polskiej sceny MMA, byłego mistrza KSW – Artura „Kornika” Sowińskiego.

– Artur Sowiński, tego fightera nie trzeba przedstawiać miłośnikom sportów walki. Niekwestionowanan legenda polskiego MMA, jeden z prekursorów tego sportu i pierwszy w historii mistrz KSW wagi piórkowej

– zaznacza dziennikarz sportowy Adrian Bolechowicz.

– Pojawienie się „Kornika” w klatce Kuyavian Cage to wyjątkowe wydarzenie. Fantastyczna okazja, nie lada gratka dla miłośników sportu, by zobaczyć tego zawodnika w akcji na żywo

– dodaje.

Jak wskazują organizatorzy, rywal Sowińskiego jest już znany, kontrakt podpisany, a oficjalna informacja zostanie przekazana w piątek wieczorem.

Opalach vs Hodyniak – historia jak z filmu

Do pasjonującego zestawienia dojdzie w starciu Michała Hodyniaka, lokalnego zawodnika, założyciela i głównego trenera w inowrocławskim klubie Sekcja Sztuk Walki ODYN z Przemysławem Opalachem. „The Spartan” w przeszłości dzierżył pasy czempiona organizacji: IBF International, WBC Baltic oraz WBF, które zdobywał w pięściarskim ringu. Olsztynianin to również był lider rankingów kategorii superśredniej nad Wisłą. Od niedawna rywalizuje również w formule MMA, znany jest chociażby, z gal MMA VIP czy Revolta.

Niemniej inowrocławianin nie składa broni

– Każdego dnia myślę o tym pojedynku. Każdego dnia ciężko trenuję i wierzę, że sprawie sensację!

– zapewnia Hodyniak.

Lokalni zawodnicy zawalczą na Kuyavian Cage

Arcyciekawie zapowiadają się również derby Kujaw. W starciu dwóch czołowych prospektów wagi piórkowej Tomasz Dybowski z klubu Golden Dragon zmierzy się z Pawłem Stasińskim z No Limits Inowrocław.

– To starcie może skraść show! Dwóch efektownie walczących zawodników: twardy i nieustępliwy Paweł Stasiński kontra efektownie walczący, zdeterminowany Tomasz Dybowski. Znam Tomasza, widzę ile sił wkłada w rozwój swoich umiejętności, jestem przekonany, że będzie świetnie przygotowany. Niemniej Stasiński w klatce jest jak maszyna, zaprogramowany na zwycięstwo

– ocenia Adrian Bolechowicz.

Ponadto w karcie walk anonsowano również występ tegorocznego mistrza Polski w kick-boxingu Szymona Strawy

Co jeszcze czeka kibiców na Kuyavian Cage?

– Jest jeszcze wiele fantastycznych kart do odkrycia. Uwierzcie mi, że hasło towarzyszące gali #ŚwiętoKujaw nie jest na wyrost – zapewniają organizatorzy. W każdym tygodniu pojawią się nowe nazwiska w karcie walk, konkursy z nagrodami i zapowiedzi występów podczas gali Kuyavian Cage.

Jak zdobyć bilety na galę Kuyavian Cage #ŚwiętoKujaw?

Bilety na galę Kuyavian Cage dostępne są w sprzedaży internetowej oraz stacjonarnej. Sprzedaż online dostępna jest na platformie ToBilet pod linkiem:

https://tobilet.pl/kuyavian-cage-gala-sportow-walki-w-inowroclawiu.html
Bilety można również nabywać bezpośrednio przez kontakt z organizatorami:
e-mail: kuyaviancage.promotion@gmail.com
tel. 508 416 065
Ponadto organizacja zaprasza do współpracy partnersko-biznesowej firmy i lokalnych przedsiębiorców.

[informacja prasowa]

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis