MMA PLNajnowszeKuyavian CageWaszkaG21 na gali Kuyavian Cage wyjdzie do walki w towarzystwie polityka

WaszkaG21 na gali Kuyavian Cage wyjdzie do walki w towarzystwie polityka

Już w najbliższą sobotę 6 lipca odbędzie się gala Kuyavian Cage, na której to swoją walkę w formule pięściarskiej stoczy były znany raper i youtuber WaszaG21. Teraz dowiedzieliśmy się, że zawodnik ten wyjdzie do walki w towarzystwie lokalnego polityka.

WaszkaG21 na gali Kuyavian Cage

Każdy, kto chce zobaczyć galę Kuyavian Cage musi w najbliższą sobotę pojawić się w Hali Widowiskowo-Sportowej w Inowrocławiu. W tym uzdrowiskowym mieście odbędzie się bowiem to wydarzenie.

A gala szykuje się naprawdę ciekawie. W rozpisce wydarzenia kibice zobaczą walki w różnych formułach, a największą gwiazdą imprezy będzie występ Artura “Kornika” Sowińskiego.

WaszkaG21 na gali Kuyavian Cage wyjdzie do walki w towarzystwie polityka

Waszka G21 wystąpi natomiast w walce bokserskiej, a jego rywalem będzie Marcel Huzario. Do walki tej Damian Kubiszewski, bo tak nazywa się Waszka G21, trenował pod okiem lokalnego trenera Bartosza Skoniecznego w Submission Fighting Group.

Ale nie tylko.

Jak donosi portal KI24.info, Waszce G21 w przygotowaniach pomagał także lokalny polityk – Marcin Wroński, niegdyś ubiegający się o urząd Prezydenta Miasta Inowrocławia.

Wroński, który posiada licencję Polskiego Związku Bokserskiego jest trenerem boksu II stopnia. On miał pomagać Waszce G21 w kwestiach technicznych.

A w sobotę pojawi się z zawodnikiem podczas gali i ma wyjść z nim do klatki.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis