MMA PLNajnowszeKuyavian CageWażka G21 jedynym zawodnikiem, który nie zrobił wagi przed Kuyavian Cage. Jest decyzja o walce!

Ważka G21 jedynym zawodnikiem, który nie zrobił wagi przed Kuyavian Cage. Jest decyzja o walce!

Ważka G21, czyli były popularny raper i youtuber, a także obecnie zawodnik trenujący sporty walki został jedynym zawodnikiem, który nie zrobił wagi przed dzisiejszą galą Kuyavian Cage.

Ważka G21 kuyavian cage

Impreza odbędzie się dzisiaj o godz. 18:00 w Inowrocławiu, a konkretnie w miejscowej Hali Widowiskowo-Sportowej. Starcie Ważki G21 jest jednym z głównych atrakcji dzisiejszej imprezy.

Damian Kubiszewski, bo tak nazywa się Ważka G21 zmierzy się z Marcelem Huzarskim w walce na zasadach boksu. Będzie to trzecia pod względem ważności walka gali Kuyavian Cage.

Głównym bohaterem imprezy jest występ byłego mistrza KSW – Artura “Kornika” Sowińskiego.

Ważka G21 jedynym zawodnikiem, który nie zrobił wagi przed Kuyavian Cage. Jest decyzja o walce!

W piątek w inowrocławskiej Galerii Solnej odbyła się ceremonia ważenia zawodników przed dzisiejszą galą. Na scenie kibicom zaprezentowali się zawodnicy, którzy wezmą udział w Kuyavian Cage.

Wśród nich znalazł się jeden, który nie zrobił wymaganej umową wagi. Zawodnikiem tym był właśnie Ważka G21. Kubiszewski wniósł na wagę 89 kilogramów, czyli dużo więcej niż umowny limit wagowy do tej walki.

Mimo tej niedogodności, jego rywal – Marcel Huzarski zaakceptował warunki walki i do starcia z udziałem Ważki G21 dojdzie.

Całą ceremonię ważenia przed Kuyavian Cage możecie zobaczyć poniżej:

A Wy będziecie śledzić to wydarzenie? Kibicujecie Ważce G21 czy raczej życzycie mu dzisiaj porażki?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis