MMA PLNajnowszeHighleagueGwiazdy High League zatrzymane w Panamie! ”Rozumiecie to, że znowu są problemy?”

Gwiazdy High League zatrzymane w Panamie! ”Rozumiecie to, że znowu są problemy?”

Problemy freak fighterów z organizacji High League! Alberto Simao i Josef Bratan – raperzy polecieli do Panamy, aby zrealizować teledysk. Simao w mediach społecznościowych poinformował, że zostali zatrzymani.

Alberto

Alberto to przede wszystkim popularny raprer. 29-latek ma za sobą dwie walki w organizacji High League. Co ciekawe w obu przypadkach wystąpił w main evencie. Alberto w debiucie pewnie wypunktował Marcina Dubiela. Ostatnią walkę raper stoczył w grudniu na piątej edycji, gdzie musiał uznać wyższość Pawła ”Tyborii” Tyburskiego.

Josef Bratan również ma na swoim koncie dwie walki w High League. W ostatniej pokazał się z naprawdę efektownej strony. Jose Simao w 47-sekund straszliwym podbródkowym znokautował Krystiana ”Maciasa” Maciaszczyka.

Zawodnicy High League zatrzymani!

Alberto Simao poinformował na insta stories, że pojawiają się problemy, gdy wylecieli do Panamy, gdzie chcą zrealizować teledysk.

Rozumiecie to, że znowu są problemy? Na lotnisku w Panamie zostaliśmy zatrzymani jako potencjalni podejrzani jakiegoś przemytu z Europy za Ocean. Teraz, k****, nasze paszporty angolskie wcale w tym nie pomagają. Czekamy na weryfikację. Zobaczymy, co z tego wyniknie. Jesteśmy na razie wku****. A trzeba jeszcze robić klipy. Jeszcze dwa klipy

Alberto i Josef Bratan zatrzymani na lotnisku w Panamie. Są brani pod uwagę jako potencjalni podejrzani w sprawie…

Posted by Hype on Friday, April 7, 2023

Zobacz także:

Mocna wymiana zdań pomiędzy Zadorą, a Pasternakiem: Weź się za trenowanie, a nie… Co wy na to?

Dominik Zadora postanowił zareagować na jeden z postów dotyczących walki Michała Pasternaka w freakowej organizacji. W pewnym momencie doszło do mocnej wymiany zdań pomiędzy zawodnikami.

Zadyma przed UFC 287! Jorge Masvidal starł się z szukającym zaczepki Kevinem Hollandem [WIDEO] Widzieliście?

Gala UFC 287 odbędzie się już w najbliższy weekend, ale na kilka dni przed jej odbyciem powstała zadyma, którą sprowokował jeden z jej uczestników – Kevin Holland. Amerykanin zaczepił Jorge Masvidala i zaczęła się publiczna przepychanka.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis