MMA PLCiekawostkiGwiazda PSG Kylian Mbappe pojawił się na streamie prowadzonym przez zawodnika UFC Ciryla Gane [WIDEO]

Gwiazda PSG Kylian Mbappe pojawił się na streamie prowadzonym przez zawodnika UFC Ciryla Gane [WIDEO]

Współczesna gwiazda światowego futbolu i zawodnik francuskiego PSG Kylian Mbappe pojawił się na streamie prowadzonym przez zawodnika UFC i byłego tymczasowego mistrza wagi ciężkiej Ciryla Gane. Wideo z tego “spotkania” obiega właśnie internet!

Kylian Mbappe

Ciryl Gane to były mistrz wagi ciężkiej UFC, ale pas, który posiadał miał rangę tymczasowego. Starcie o pełnoprawne mistrzostwo królewskiej dywizji stoczył zaś na gali UFC 270. Francuz przegrał jednak starcie z Kameruńczykiem decyzją sędziów i z tymczasowym pasem mistrzowskim się pożegnał.

Gane oprócz tego, że jest świetnym zawodnikiem w MMA, lubi także zatracić się w grach wideo. Swoje transmisje przerzuca na popularną platformę dla graczy – Twitch.

Gwiazda PSG Kylian Mbappe pojawił się na streamie prowadzonym przez zawodnika UFC Ciryla Gane

I podczas jednej z takich sesji, w której Gane grał z innym zawodnikiem PSG – Achrafem Hakimim, na streamie pojawił się Kylian Mbappe, którego uważa się za jednego z najlepszych piłkarzy na świecie i materiał na kolejną wielką gwiazdę z potencjałem do Złotej Piłki.

Jak to spotkanie przebiegło? Sprawdźcie sami:

Zobacz także:

Daniel Omielańczuk o mistrzu wagi ciężkiej KSW: Przed moimi chorobami byłem pewny, że poradziłbym sobie z nim

Daniel Omielańczuk to były zawodnik UFC i były pretendent do pasa wagi ciężkiej ACA. Polak ma przed sobą ostatnią walkę w kontrakcie z ACA i po niej zdecyduje o swojej sportowej przyszłości.

PRIME SHOW MMA: Podsumowanie gali. Oświadczenie w sprawie walki Soroko vs Stifler

Gala PRIME: Zadyma już za nami! Ostatecznie kibice zgromadzeni w Atlas Arenie i przed telewizorami mogli podziwiać 12 walk.

Eder de Souza vs. Marcin Wójcik 2 na gali FEN 39

Marcin Wójcik (14-8, 7 KO, 3 SUB) podejmie Edera de Souzę (19-8, 7 KO, 4 SUB) podczas gali FEN 39: LOTOS Fight Night, która odbędzie się 12 marca w Ząbkach. Będzie to pierwsza obrona tytułu mistrzowskiego Brazylijczyka i rewanż za pojedynek podczas FEN 36.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis