MMA PLGROMDAGROMDA 8: Łukasz Parobiec porozbijał ”Huntera” i został zwycięzcą turnieju!

GROMDA 8: Łukasz Parobiec porozbijał ”Huntera” i został zwycięzcą turnieju!

Gala GROMDA 8 dostarczyła dużo emocji! Kapitalne wojny w turnieju i super fightach. Ostatnim starciem był finał wspomnianego turnieju na gołe pięści. Łukasz Parobiec pokazał się z kapitalnej strony i ostatecznie w piątej rundzie porozbijał ”Huntera”.

Parobiec

Kapitalny początek w wykonaniu ”Huntera”. Pierwszy mocny cios i Parobiec na deskach. Łukasz to wielki twardziel, który nie zamierzał rezygnować i jeszcze w pierwszej rundzie chciał zaskoczyć chociażby ciosami prostymi.

W drugiej rundzie Więcławski wyprowadzał obszerne uderzenia i przy tym tracił dużo siły. Łukasz coraz częściej dochodził do celu.

”Hunter” coraz bardziej desperacko szukał skrócenia dystansu. Pojawiły się też mocniejsze obrażenia na twarzy Daniela Więcławskiego. To było tempo, w którym Parobiec chciał prowadzić walkę.

Doświadczony Łukasz Parobiec w czwartej odsłonie dobitnie zaczął przełamywać oponenta. Już było ciężko o jakieś celne uderzenie ze strony wykończonego kondycyjnego ”Huntera”.

Koniec nastąpił po ponad 5-minutach ostatniej już rundy… gdzie koniec nastąpi dopiero po skończeniu. Więcławski trzy razy był liczony. W pewnym momencie w ringu musiał pojawić się tez lekarz. ”Hunter” i jego narożnik chciał dalej kontynuować walkę, ale nie miało to w pewnym momencie sensu. Po kolejnym padnięciu – sędzia postanowił się zlitować!

Zobacz także:

Boxdel ostro o Najmanie: Jest je*anym śmieciem, chciałbym to powtarzać za każdym razem! Widzieliście?

Wczoraj odbył się program ”face to face” pomiędzy Sergiuszem Górskim, a Pawłem Smektalskim. Starcie ”Nitro” vs ”Unboxall” będzie main eventem FAME MMA 13, które dwudziestego szóstego marca odbędzie się w Gliwicach. 

Marcin Wrzosek o powrocie do MMA: KSW będzie musiało podwoić stawkę dla mnie, zwłaszcza jak znam stawki FAME! Co wy na to?

Marcin Wrzosek o były mistrz wagi piórkowej KSW i jeden z najpopularniejszych zawodników MMA w Polsce. Jednak największy szum dała mu walka bokserska z Don Kasjo, do której doszło na gali FAME MMA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis