MMA PLKSWMarcin Wrzosek o powrocie do MMA: KSW będzie musiało podwoić stawkę dla mnie, zwłaszcza jak znam stawki FAME

Marcin Wrzosek o powrocie do MMA: KSW będzie musiało podwoić stawkę dla mnie, zwłaszcza jak znam stawki FAME

Marcin Wrzosek o były mistrz wagi piórkowej KSW i jeden z najpopularniejszych zawodników MMA w Polsce. Jednak największy szum dała mu walka bokserska z Don Kasjo, do której doszło na gali FAME MMA.

Marcin Wrzosek o powrocie do MMA

Wrzosek tę walkę przegrał, co w konsekwencji sprawiło, że jego drogi z Federacją KSW się rozeszły i teraz musi się odbudować poza polskim gigantem, by móc myśleć o powrocie do elity.

Dlatego właśnie Wrzosek zdecydował się na walkę na gołe pięści. Tę stoczy już 29 kwietnia, a jego rywalem będzie “Psychopata”. Więcej TUTAJ -> Marcin Wrzosek zawalczy na gołe pięści na Wotore 5! Rywal to “Psychopata”!

W rozmowie z portalem Fansportu TV Wrzosek przyznał jednak, że jeśli KSW będzie chciało go ponownie zakontraktować, to będzie musiało podwoić stawkę.

Marcin Wrzosek o powrocie do MMA: KSW będzie musiało podwoić stawkę dla mnie, zwłaszcza jak znam stawki FAME

“Podoba mi się cała ta przygoda z FAME MMA. FAME MMA naprawdę ma świetną produkcję, świetną ekipę na backstage’u, wiedzą co robią, wystarczy spojrzeć na liczby jakie generują. Szkoda, że przez jakieś drobne epizody po walce z Don Kasjo już mnie nie chcą zatrudnić. Robią ze mnie drugiego Słowika ostatnimi czasy. Ale ogólnie FAME MMA pozdrawiam, świetna organizacja. KSW również, ale KSW po mojej wygranej, żeby mnie zakontraktować będą musieli podwoić stawkę, zwłaszcza teraz, jak wiem jakie stawki są w FAME MMA.” – przyznał Wrzosek.

Zobacz także:

Oleksiejczuk ostro o hejterach: Te komentarze to śmiecie takie piszą, dla mnie to są zwykłe śmiecie!

Michał Oleksiejczuk (16-5) w rozmowie z portalem InTheCage.pl w ostrych słowach wypowiedział się o hejterach, których nie brakowało po ostatniej przegranej naszego reprezentanta. ”Husarz” otworzył galę UFC 272 starciem z doświadczonym Dustinem Jacobym (17-5-1).

Nitro zaprasza 111 osób od siebie na galę FAME 13. Nie liczył jednak na bilety od organizatora! Widzieliście?

Sergiusz “Nitro” Górski w walce wieczoru gali FAME 13 zmierzy się z Pawłem “Unboxall” Smektalskim. Będzie to jego debiut w walce w formule MMA, dlatego zrobił wszystko, by ten pojedynek na pewno oglądali bliscy dla niego ludzie.

Owczarz o sparingu z Linkiewicz: Chodziłyśmy sobie dookoła siebie i przez 3 minuty nie działo się nic!

Karolina Owczarz (4-2) na insta stories postanowiła odpowiedzieć na pytania widzów/fanów. Zawodniczka KSW miała oczywiście pytania o sparing z Martą Linkiewicz, która powiedziała, że walczyła z Karoliną jak równa z równą.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis