MMA PLGROMDAGROMDA 7: Rezerwowy Mario ustrzelił Huntera. Sensacja w finale!

GROMDA 7: Rezerwowy Mario ustrzelił Huntera. Sensacja w finale!

Mariusz “Mario” Kruczek pokonał Daniela “Huntera” Więcławskiego w finale turnieju na gali GROMDA 7.

GROMDA 7 Mario

“Mario” wszedł do walki w charakterze zastępstwa za kontuzjowanego “Łapę”. Lekarz nie dopuścił Łapucia do pojedynku finałowego.

“Hunter” szedł do przodu, ale “Mario” potężnymi zamachowymi straszył go naprawdę mocno. Kruczek zdołał spowodować rozcięcie na twarzy przeciwnika. Rezerwowy nastawiał się na walkę z kontry.

Druga runda to dalsza presja w wykonaniu “Huntera”. “Mario” ustrzelił go lewą ręką i Więcławski padł na deski. Zawodnik nie był do końca świadomy, ale postanowił dalej walczyć. Kruczek trafił znowu i sędzia postanowił przerwać walkę.

Zobacz także:

WCA komentuje rewelacje trenera Oknińskiego o propozycji objęcia funkcji głównego trenera: Kosmiczne wymysły!

Klub WCA Fight Team komentuje rewelacje trenera Mirosława Oknińskiego, który na Facebooku wywołał poruszenie sugerując, że otrzymał propozycję objęcia funkcji głównego trenera klubu, w którym na co dzień trenują Jan Błachowicz, Mariusz Pudzianowski czy Łukasz Jurkowski.

Spotkania twarzą w twarz przed UFC 269: Oliveira vs Poirier. Dobre walki wiszą w powietrzu [WIDEO]

Za nami spotkania twarzą w twarz przed nadchodzącą galą UFC 269: Oliveira vs Poirier, która odbędzie się w najbliższy weekend. Po specjalnej konferencji prasowej promującej to wydarzenie, kibice mogli zobaczyć face off między bohaterami najważniejszych walk sobotniej imprezy.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis