MMA PLCiekawostkiWCA komentuje rewelacje trenera Oknińskiego o propozycji objęcia funkcji głównego trenera: Kosmiczne wymysły!

WCA komentuje rewelacje trenera Oknińskiego o propozycji objęcia funkcji głównego trenera: Kosmiczne wymysły!

Klub WCA Fight Team komentuje rewelacje trenera Mirosława Oknińskiego, który na Facebooku wywołał poruszenie sugerując, że otrzymał propozycję objęcia funkcji głównego trenera klubu, w którym na co dzień trenują Jan Błachowicz, Mariusz Pudzianowski czy Łukasz Jurkowski.

WCA komentuje rewelacje trenera Oknińskiego

Mirosław Okniński wywołał poruszenie wpisem na Facebooku, w którym to przyznał, że otrzymał kuluarową propozycje objęcia funkcji head coacha w Warszawskim Centrum Atletyki. Trener i właściciel Akademii Sportów Walki Wilanów sugerował, że aktualni trenerzy nie sprawdzają się co ma wpływ na słabe ostatnio wyniki zawodników WCA.

Więcej o sprawie oraz screeny wpisów Mirosława Oknińskiego znajdziecie –> TUTAJ.

WCA komentuje rewelacje trenera Oknińskiego o propozycji objęcia funkcji głównego trenera: Kosmiczne wymysły!

WCA odniosło się do tych słów trenera Oknińskiego zamieszczając na Facebooku stosowne oświadczenie wyjaśniające całą sprawę:

‼️OŚWIADCZENIE KLUBU‼️ W odniesieniu do posta Mirka Oknińskiego z dnia 9.12.21, chcemy poinformować, że nigdy nikt z naszego klubu nie kontaktował się z nim w sprawach związanych z prowadzeniem naszego teamu. I nie mamy takich planów na przyszłość. Wszyscy mamy się dobrze i skupiamy się na osiąganiu dalszych klubowych celów w niezmienionym składzie. Ps. Drogi Mirek Okniński nie życzymy sobie rozpowszechniania nieprawdy, kosmicznych wymysłów i wprowadzania w błąd opinii publicznej.”

‼️OŚWIADCZENIE KLUBU‼️ W odniesieniu do posta Mirka Oknińskiego z dnia 9.12.21, chcemy poinformować, że nigdy nikt z…

Posted by WCA Fight Team on Thursday, December 9, 2021

Zobacz także:

Kursy Superbet na galę UFC 269: Oliveira vs. Poirier

W najbliższy weekend czeka nas hitowa gala UFC 269 w Las Vegas. To już ostatnia numerowana gala organizacji Dany White’a w tym roku. Nasz partner, firma bukmacherska Superbet przygotował bogatą ofertę kursów na to wydarzenie.

GROMDA 7: Balboa vs. Maximus – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

Już w najbliższy piątek odbędzie się gala GROMDA 7. Podczas niej zobaczymy kolejne pojedynki na gołe pięści, zarówno w ramach turnieju jak i tzw. superfightach. Wydarzeniem wieczoru będzie zaś kolejne starcie o 100 tysięcy złotych

Materla nawołuje do Kawulskiego! Marcin Różalski zawalczy na gali KSW w Szczecinie?

Powrót do walk Marcina Różalskiego w organizacji KSW to temat, który wraca jak bumerang. W zeszłym roku „Różal” stoczył pojedynek w zaprzyjaźnionej federacji Genesis, dlatego temat jego kolejnego starcia w klatce Konfrontacji Sztuk Walki trafił na tapet ponownie. 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis