MMA PLGROMDAGROMDA 7: Łapa szybko ustrzelił surowego Gołębia!

GROMDA 7: Łapa szybko ustrzelił surowego Gołębia!

Piotr “Łapa” Łapuć bez większych problemów znokautowal Artur “Gołębia” Gołembiewskiego w pojedynku rozpoczynającym galę GROMDA 7.

GROMDA 7 Łapa

“Gołąb” szedł do przodu, ale nie trzymał gardy i narażał się na mocne ciosy rywala. “Łapa” z czasem zaczął przejmować stery w pojedynku i zasypywać rywala ciosami. Łapuć był zdecydowanie lepiej poukładanym pięściarzem. W końcu przymierzył prawym sierpowym, którym posłał rywala na deski. Ciężki nokaut! Do ringu wkroczyły służby medyczne, gdyż Gołembiewski potrzebował sporo czasu, aby dojść do siebie.

Zobacz także:

WCA komentuje rewelacje trenera Oknińskiego o propozycji objęcia funkcji głównego trenera: Kosmiczne wymysły!

Klub WCA Fight Team komentuje rewelacje trenera Mirosława Oknińskiego, który na Facebooku wywołał poruszenie sugerując, że otrzymał propozycję objęcia funkcji głównego trenera klubu, w którym na co dzień trenują Jan Błachowicz, Mariusz Pudzianowski czy Łukasz Jurkowski.

Spotkania twarzą w twarz przed UFC 269: Oliveira vs Poirier. Dobre walki wiszą w powietrzu [WIDEO]

Za nami spotkania twarzą w twarz przed nadchodzącą galą UFC 269: Oliveira vs Poirier, która odbędzie się w najbliższy weekend. Po specjalnej konferencji prasowej promującej to wydarzenie, kibice mogli zobaczyć face off między bohaterami najważniejszych walk sobotniej imprezy.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis