MMA PLGROMDAGROMDA 7: Hunter zmiótł kolejnego rywala i zameldował się w finale

GROMDA 7: Hunter zmiótł kolejnego rywala i zameldował się w finale

Daniel “Hunter” Więcławski pokonał Bartłomieja “Chrupasa” Chrubczyńskiego przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie.

GROMDA 7 Hunter

Zawodnicy zaczęli spokojnie. Z czasem jednak ‘Hunter’ ponownie uruchomił swoje pięści. “Chrupas” ustawiał się bokiem i starał się stawić opór walcząc w dystansie. Więcławski rozbił go kolejnymi uderzeniami. Ostatni cios doszedł do szczęki Chrubczyńskiego już wtedy, gdy też przyklękał (zgodnie z zasadami GROMDY cios ten był uznawany za legalny). Liczony “Chrupas” wrócił do walki, ale po chwili ponownie przyklęknął co było dla sędziego wyraźnym znakiem, że powinien przerwać walkę.

Przeciwnikiem “Huntera” w finale będzie Piotr “Łapa” Łapuć.

Zobacz także:

WCA komentuje rewelacje trenera Oknińskiego o propozycji objęcia funkcji głównego trenera: Kosmiczne wymysły!

Klub WCA Fight Team komentuje rewelacje trenera Mirosława Oknińskiego, który na Facebooku wywołał poruszenie sugerując, że otrzymał propozycję objęcia funkcji głównego trenera klubu, w którym na co dzień trenują Jan Błachowicz, Mariusz Pudzianowski czy Łukasz Jurkowski.

Spotkania twarzą w twarz przed UFC 269: Oliveira vs Poirier. Dobre walki wiszą w powietrzu [WIDEO]

Za nami spotkania twarzą w twarz przed nadchodzącą galą UFC 269: Oliveira vs Poirier, która odbędzie się w najbliższy weekend. Po specjalnej konferencji prasowej promującej to wydarzenie, kibice mogli zobaczyć face off między bohaterami najważniejszych walk sobotniej imprezy.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis