MMA PLGROMDAGROMDA 4: “Capo” lepszy od Miklasza. Huraganowy atak w 5. rundzie!

GROMDA 4: “Capo” lepszy od Miklasza. Huraganowy atak w 5. rundzie!

Piotr “Capo” Półchłopek pokonał Kacpra “Polish Machine” Miklasza przez techniczny nokaut w piątej rundzie podczas jednego z superfightów na gali GROMDA 4.

Podczas ceremonii ważeniu doszło do spięcia miedzy zawodnikami. To tym bardziej podgrzało atmosferę przed pojedynkiem.

Czuć było spore napięcie, zwłaszcza u Miklasza. Sporo z jego ciosów mijało cel. “Capo” przymierzył bardzo mocnym prawym. “Polish Machine” również miał dobre momenty.

Półchłopek wyczekiwał swojej okazji. Prowokował też młodszego rywala. Pod koniec drugiej rundy ponownie trafił mocnym sierpowym.

Brak opisu.

Miklasz próbował bić ciosy proste. Momentami podkręcał też tempo. W trzeciej odsłonie “Polish Machine” wyglądał naprawdę solidnie.

Brak opisu.

Obaj zawodnicy oszczędzali siły. Wypadali jednak z pojedynczymi ciosami.

Brak opisu.

Po raz kolejny na gali GROMDA 4 doszło do rundy piątej, która jest nielimitowana czasowo. Wyższy od rywala Miklasz wyprowadzał ciosy proste. “Capo” ciągle zaś wyczekiwał na mocny cios. Przez chwilę oglądaliśmy mocną wymianę na środku ringu. Półchłopek z czasem zaczął też sam inicjować akcje a nie tylko czekać na kontrę. “Capo” ruszył do ataku i zamknął Miklasza na linach. Rywal zasłaniał się bezradnie a potem odwrócił się do rywala. “Polish Machine’ nie chciał już dalej walczyć i pojedynek został zakończony.

Brak opisu.