MMA PLGROMDAGROMDA 3: Maximus o dramatycznym finałowym boju Tyson vs Don Diego! [WIDEO]

GROMDA 3: Maximus o dramatycznym finałowym boju Tyson vs Don Diego! [WIDEO]

Dawid Żółtaszek w rozmowie z naszym portalem skomentował finał GROMDY. Mowa o starciu Krystiana ”Tysona” Kuźmy z Mateuszem ”Don Diego” Kubiszynem. Zwycięzca zgarnął 100 tysięcy złotych.

Dla niektórych mogło to być spore zaskoczenie! Utytułowany kick-boxer w trzeciej rundzie znokautowany faworyzowanego ”Tysona”. Przypomnijmy, że Kubiszyn w pierwszej rundzie był na deskach, lecz zaskakująco szybko wyszedł z tarapatów.

”Maximus” pojawił się w turnieju GROMDY podczas drugiej edycji. 42-latek w trzecim pojedynku musiał uznać wyższość wspomnianego ”Don Diego”. Żółtaszek wcześniej odprawił Łukasza Parobca, a ciężko znokautował Dariusza Rzepińskiego.

”Maximus” o finale na GROMDA 3: Kubiszyn jest bardzo niewygodny!

Dawid Żółtaszek skomentował finał, do którego doszło na gali GROMDA 3. Mateusz Kubiszyn w trzeciej odsłonie znokautował Krystiana Kuźmę.

Kurde byłem trochę zaskoczony Tysonem, bo widać, że się wypstrykał. Może presja. Nie oszukujmy dla Tysona to była duża walka, może za duża presja na nim była. Machał w pierwszej rundzie, ale w drugiej już widziałem, że zaczął słabnąć. Wyglądał nieciekawie, a Kubiszyn trzymał się swojego planu. Poza tym Kubiszyn jest bardzo niewygodny, a Tyson rozpracował dobrze. Tyson położył go w pierwszej rundzie, może poczuł się za pewnie. Od drugiej rundy widać było, że słabnie.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Marcin Najman odkrywa nowe karty! Zaskoczeni?

Gala VIP MMA odbędzie się na początku lutego. Marcin Najman ogłosił następne nazwiska, które pojawią się na jego gali

Don Kasjo o walce ze Szpilką! Co wy na to?

Kasjusz Życiński kontra Artur Szpilka w boksie, co wy na to? Popularny ”Don Kasjo” nie ma nic przeciwko!