Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLGROMDAGROMDA 13: Do trzech razy sztuka. Sieniaw kończy Cygana

GROMDA 13: Do trzech razy sztuka. Sieniaw kończy Cygana

Artur “Sieniaw” Sieńko pokonał Adama “Cygana” Kadeckiego w drugiej w pierwszym pojedynku ćwierćfinałowym na gali GROMDA 13.

GROMDA 13 Sieniaw

“Sieniaw” szybko zamknął rywala na linach. Pracował lewym prostym a od czasu do czasu dokładał kolejne ciosy. “Cygan” z kolei nastawiał się bardziej na pojedyncze uderzenia. W końcówce rundy Sieńko ustrzelił pochylonego rywala, który w ten sposób zaliczył nokdaun.

Na początku drugiej rundy “Sieniaw” fenomenalnie skontrował rywala prawą ręką i ten ponownie był liczony. Doświadczony bokser kontynuował swoje polowanie. Tym razem trafił lewym prostym i w ten sposób zakończył pojedynek.

Zobacz także:

Bohater głośnego transferu FEN-u poznał rywala! Zawodnicy zmierzą się na FEN 47 w Ostródzie

Jan Ciepłowski to bohater głośnego transferu FEN-u, którym organizacja Fight Exclusive Night ostatnio się chwaliła -> FEN ma nowego zawodnika! To niepokonany Polak! Ekspert od MMA nie ma wątpliwości: Dobry transfer!. Teraz zawodnik ten poznał rywala na galę FEN 47 w Ostródzie!

Dawid Załęcki o relacjach ze swoim synem Denisem: Ojca on nie słucha…

Popularny w polskim środowisku freak fightowym Dawid Załęcki mocno wypowiedział się o relacjach ze swoim synem Denisem. “Bad Boy” z Torunia w przeciwieństwie do swojego ojca, bardzo kontrowersyjnie prowadzi swoją karierę sportowo-medialną, o co starszy z rodu Załęckich ma nieco pretensji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis