MMA PLNajnowszeGROMDAGROMDA 11: Wasyl nokautuje Kruczka! ”Mario” wyniesiony na noszach! [WIDEO]

GROMDA 11: Wasyl nokautuje Kruczka! ”Mario” wyniesiony na noszach! [WIDEO]

Marcin ”Vasyl” Wasilewski ma za sobą ważne zwycięstwo w organizacji GROMDA. W super fightcie doszło do ciekawego zestawienia z Mariuszem ”Mario” Kruczkiem, który nieszczęśliwe doznał kontuzji. Koniec nastąpił w czwartej rundzie.

Nokaut

W pierwszej i drugiej odsłonie ciosów było jak na lekarstwo. Zawodnicy nie chcieli za wszelką cenę mocno ryzykować. W trzeciej odsłonie widzieliśmy już więcej akcji. Ostatnia rundą okazała się czwarta, w której ”Mario” doznał kontuzji nogi/kolana. Wiadomo było, że już w tej sytuacji będzie ciężko coś wskórać. ”Mario” pokazał charakter i próbował jeszcze walczyć, ale na koniec rundy runął na deski.

Potrzebna była szybka interwencja medyków. ”Mario” został wyniesiony na noszach, ale zaraz jeden z komentatorów zdradził, że Kruczek jest już przytomny i ”wszystko jest okey”.

Zobacz także:

Damian Janikowski o Murańskim: Zrobił na mnie dziwne wrażenie! Zaczął mi wymieniać ludzi… Co wy na to?

Damian Janikowski wczoraj pojawił się na programie ”rundki”, gdzie doszło do jego konfrontacji słownej z Mateuszem Kubiszynem. Medalista olimpijski dziesiątego grudnia w Łodzi stoczy swój pierwszy pojedynek w freakowej organizacji. Janikowski podczas programu został zapytany o rodzinę Murańskich. Damian zdradził, że miał szansę ich poznać na planie ”Asymetria”.

Okniński o ostatniej walce syna: Adam wygrywając z Kornikiem, a był tego bliski… Zgadzacie się?

Mirosław Okniński w mediach społecznościowych postanowił obszernie wypowiedzieć się o ostatnim starcie syna. Adam wystąpił na ostatniej gali PRIME SHOW MMA 4 w Szczecinie. Adam Okniński wrócił do klatki po dłuższej przerwie i ostatecznie zmierzył się z byłym mistrzem KSW – Arturem ”Kornikiem” Sowińskim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis