MMA PLNajnowszeGROMDAGROMDA 11: To była bomba z opóźnionym zapłonem! To będzie zwycięzca turnieju? [WIDEO]

GROMDA 11: To była bomba z opóźnionym zapłonem! To będzie zwycięzca turnieju? [WIDEO]

Elmin „ŻYLETKA” Zivić ma za sobą efektowny debiut w Polsce. Wydaje się, że jest to główny faworyt, aby zostać dziś zwycięzcą turnieju na gołe pięści. Reprezentant Bośni i Hercegowiny już w pierwszej odsłonie zastopował Denisa ”Romusia” Romka.

nokaut

Od samego początku było widać, że ciosy ”Żylety” robią wrażenie. Przede wszystkim wyglądał on dobrze technicznie. Wystarczyło jedno mocne uderzenie w cel i mieliśmy po wszystkim. Romek z opóźnionym zapłonem niczym rażony prądem.

Sami zobaczcie:

Zobacz także:

Damian Janikowski o Murańskim: Zrobił na mnie dziwne wrażenie! Zaczął mi wymieniać ludzi… Co wy na to?

Damian Janikowski wczoraj pojawił się na programie ”rundki”, gdzie doszło do jego konfrontacji słownej z Mateuszem Kubiszynem. Medalista olimpijski dziesiątego grudnia w Łodzi stoczy swój pierwszy pojedynek w freakowej organizacji. Janikowski podczas programu został zapytany o rodzinę Murańskich. Damian zdradził, że miał szansę ich poznać na planie ”Asymetria”.

Okniński o ostatniej walce syna: Adam wygrywając z Kornikiem, a był tego bliski… Zgadzacie się?

Mirosław Okniński w mediach społecznościowych postanowił obszernie wypowiedzieć się o ostatnim starcie syna. Adam wystąpił na ostatniej gali PRIME SHOW MMA 4 w Szczecinie. Adam Okniński wrócił do klatki po dłuższej przerwie i ostatecznie zmierzył się z byłym mistrzem KSW – Arturem ”Kornikiem” Sowińskim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis