MMA PLNajnowszeGROMDAGROMDA 11: Mocna bijatyka na otwarcie gali! Paweł ”Gorilla” Werszynin zwycięzcą!

GROMDA 11: Mocna bijatyka na otwarcie gali! Paweł ”Gorilla” Werszynin zwycięzcą!

To był mocny początek! Paweł ”Gorilla” Werszynin zwycięzcą pierwszego extra fightu na gali GROMDA 11. Nie brakowało zwrotów akcji i dłuższej przerwy ze względu na cios poniżej pasa. Sebastian ”Scarface” Skiermański postanowił kontynuować walkę i w czwartej odsłonie nastąpił koniec.

Gorilla

Tu od samego początku była istna bijatyka. Mocne i szybkie ciosy. Obaj zawodnicy padali na deski, ale nie zamierzali szybko odpuścić. Wydawało się, że ”Gorilla” zdobywa większą przewagę, ale chwila nieuwagi i mamy deski. Na twarzy Werszynina widać było też obraz walki.

W czwartej rundzie było uderzenie poniżej pasa. Sebastian ”Scarface” Skiermański potrzebował dłuższej przerwy. Walka wznowiona i znów istna wojna. ”Scarface” padł na deski i tym razem już nie był w stanie walczyć dalej.

Zobacz także:

Damian Janikowski o Murańskim: Zrobił na mnie dziwne wrażenie! Zaczął mi wymieniać ludzi… Co wy na to?

Damian Janikowski wczoraj pojawił się na programie ”rundki”, gdzie doszło do jego konfrontacji słownej z Mateuszem Kubiszynem. Medalista olimpijski dziesiątego grudnia w Łodzi stoczy swój pierwszy pojedynek w freakowej organizacji. Janikowski podczas programu został zapytany o rodzinę Murańskich. Damian zdradził, że miał szansę ich poznać na planie ”Asymetria”.

Okniński o ostatniej walce syna: Adam wygrywając z Kornikiem, a był tego bliski… Zgadzacie się?

Mirosław Okniński w mediach społecznościowych postanowił obszernie wypowiedzieć się o ostatnim starcie syna. Adam wystąpił na ostatniej gali PRIME SHOW MMA 4 w Szczecinie. Adam Okniński wrócił do klatki po dłuższej przerwie i ostatecznie zmierzył się z byłym mistrzem KSW – Arturem ”Kornikiem” Sowińskim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis