MMA PLNajnowszeGROMDAGROMDA 11: 40 latek pokonuje jednego z faworytów turnieju! Maciej ”Morela” Moralewski zaskakuje!

GROMDA 11: 40 latek pokonuje jednego z faworytów turnieju! Maciej ”Morela” Moralewski zaskakuje!

To jest naprawdę duże zaskoczenie! Maciej ”Morela” Moralewski rozpoczął turniej walk na gołe pięści podczas gali GROMDA 11. 40-latek ma za sobą pierwszy pojedynek w organizacji Mariusza Grabowskiego. Maciej przed czasem odprawił jednego z faworytów turnieju – Daniela ”Jape” Utkowskiego.

Morela

”Morela” miał strasznie chaotyczny i otwarty styl, ale jego ciosy robiły wrażenie. Utkowski nie wykorzystał stylu rywala i zaraz po mocnym ciosie runął na deski. Daniel był mocno wstrząśnięty, ale próbował jeszcze zaskoczyć czymś przeciwnika.

W drugiej rundzie po kolejnym uderzeniu ”Japa” doznał kontuzji i nie był w stanie kontynuować walki. Tym samym zwycięzcą przed czasem został ”Morela”.

Zobacz także:

Damian Janikowski o Murańskim: Zrobił na mnie dziwne wrażenie! Zaczął mi wymieniać ludzi… Co wy na to?

Damian Janikowski wczoraj pojawił się na programie ”rundki”, gdzie doszło do jego konfrontacji słownej z Mateuszem Kubiszynem. Medalista olimpijski dziesiątego grudnia w Łodzi stoczy swój pierwszy pojedynek w freakowej organizacji. Janikowski podczas programu został zapytany o rodzinę Murańskich. Damian zdradził, że miał szansę ich poznać na planie ”Asymetria”.

Okniński o ostatniej walce syna: Adam wygrywając z Kornikiem, a był tego bliski… Zgadzacie się?

Mirosław Okniński w mediach społecznościowych postanowił obszernie wypowiedzieć się o ostatnim starcie syna. Adam wystąpił na ostatniej gali PRIME SHOW MMA 4 w Szczecinie. Adam Okniński wrócił do klatki po dłuższej przerwie i ostatecznie zmierzył się z byłym mistrzem KSW – Arturem ”Kornikiem” Sowińskim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis