MMA PLGROMDAGROMDA 10: Ależ awantura! Elektryk z Berlina lepszy od dużo cięższego przeciwnika! 

GROMDA 10: Ależ awantura! Elektryk z Berlina lepszy od dużo cięższego przeciwnika! 

Marcin ”Żelo” Żelechowski w ćwierćfinale GROMDY 10 pokonał pewnie przed czasem dużo cięższego Jana ”Tanka” Suleckiego. Walka zakończyła się w drugiej rundzie. ”Tunk” trzykrotnie był liczony. Sędzia Michał Żeromiński postanowił przerwać walkę. Co ciekawe jak się okazuje zwycięzca jest na co dzień elektrykiem w Berlinie.

”Tank” błyskawicznie ruszył z szarżą cepów. Brakowało techniki, ale było zawzięcie. Pojawiło się też sporo klinczu. ”Żelo” świetnie kontrował, ale w pewnym momencie wskazał sędziemu, że coś nie tak jest z ręką. Po interwencji lekarza – doszło do wznowienia walki.

W drugiej rundzie ”Żelo” dominował! ”Tunk” był zdecydowanie bardziej zmęczony. Po trzecim liczeniu walka dobiegła końca.

Zobacz także:

Takiego face to face jeszcze nie było! Don Diego sięgnął po telefon, Vasyl w odpowiedzi wystawił… Zobaczcie sami! Widzieliście?

Za nami oficjalna ceremonia ważenia przed jubileuszową galą GROMDA 10. Szykuje się kilka naprawdę świetnych pojedynków. W walce wieczoru wystąpią Vasyl Halych oraz Mateusz “Don Diego” Kubiszyn. Panowie stanęli do niecodziennego, pełnego emocji face to face.

Jacek Murański ponownie w Sprawie dla Reportera. Czy został pomówiony o pobicie dwóch mężczyzn?

Freak fighter, potężny krawer i jedna z najbardziej barwnych postaci polskich sportów walki w rzymskich klatkach – Jacek Murański ponownie wystąpił w Sprawie dla Reportera u Elżbiety Jaworowicz.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis