MMA PLArchiwumGamrotGłówny trener komentuje zwycięstwo Gamrota: Jestem dumny z Mateusza!

Główny trener komentuje zwycięstwo Gamrota: Jestem dumny z Mateusza!

Mateusz Gamrot (23-2) ma za sobą szóste zwycięstwo w największej organizacji na świecie. ”Gamer” po raz kolejny wystąpił w main evencie amerykańskiego giganta. Zwycięstwo naszego reprezentanta skomentował główny trener Mateusza – Mike Brown, który ostatecznie nie mógł pojawić się w jego narożniku. Powód? Sporo reprezentantów American Top Team walczyło również na gali Bellator w Dublinie, gdzie pojawił się Brown.

Brown

Polak odnotował ważne zwycięstwo. W tej sytuacji można się spodziewać walk ”Gamera” z naprawdę wielkimi nazwiskami. Nie można również wykluczyć opcji, że reprezentant Czerwonego Smoka i American Top Team zmierzy się z Charlesem Oliveirą jeśli ten przegra w rewanżu z Islamem Makhachevem. Polak zapewniał, że chciałby w następnej walce zmierzyć się z wspomnianym Brazylijczykiem.

Mike Brown komentuje!

Główny trener American Top Team – Mike Brown skomentował ostatnie zwycięstwo Mateusza Gamrota. Amerykanin podkreśla, że jest dumny z ”Gamera”.

Oczywiście nie chcieliśmy wygrać w taki sposób, ale jestem dumny z Mateusza. Myślę, że Mateusz dobrze sobie radził do czasu kontuzji. Szkoda, że tak to się skończyło. Nie jestem pewien, co będzie dalej, ale wiem, że Gamrot zawsze szuka największych wyzwań. Z jego silną wolą i niesamowitą etyką pracy… Do dzieła!

Przypomnijmy, że w main evencie gali Bellator 299 w Dublinie wystąpił reprezentant American Top Team. Mowa o mistrzu wagi średniej Johnny Eblenie (14-0). Amerykanin na początku trzeciej odsłony zastopował Fabiana Edwardsa.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis