MMA PLGLORYGlory publikuje kolejne oświadczenie! Ogłaszają gale bez PPV i mocną kartę walk

Glory publikuje kolejne oświadczenie! Ogłaszają gale bez PPV i mocną kartę walk

Organizacja Glory postanowiła wydać kolejne ważne oświadczenie. Przypomnijmy, że podczas 80-edycji w Belgii miało dojść do pojedynku Jamala Ben Saddika (36-8, 29 KO) z Levi Rigtersem (13-1, 6 KO). Nie było to jednak możliwe ze względu na panującą sytuację na hali przy walce Arkadiusza Wrzoska z Badrem Harim. 

Wrzosek

Jamal podkreślał w mediach społecznościowych, że nigdy nie powinno dojść do takiej sytuacji.

Jestem zasmucony i głęboko rozczarowany tym, co wydarzyło się wczoraj wieczorem. Jedyną dobrą wiadomością dla mnie jest to, że nikt na stadionie nie odniósł poważnych obrażeń. Cieszę się, że wszyscy kibice bezpiecznie dotarli do domów. Budowaliśmy i ciężko pracowaliśmy, aby nasz piękny sport miał dobry wizerunek. W ciągu 30 minut zniszczono lata naszej ciężkiej pracy. Jest mi naprawdę przykro z tego powodu i zdecydowanie potępiam to, co się stało. Jedynym miejscem do walki jest ring. Obiecałem wam nokaut i to właśnie dostarczę już wkrótce! Chciałbym podziękować wszystkim za obecność i mam nadzieję, że wkrótce znów się spotkamy. Jesteśmy w tym razem w dobrych i niestety czasami w złych czasach. Pokażmy światu, o co chodzi w naszym sporcie! Firma Glory ciężko pracowała nad tym wydarzeniem i nadal pracuje. Prowadzą pełne dochodzenie w sprawie tego incydentu wraz z lokalnymi władzami. Chcę im podziękować za ich ciężką pracę i wsparcie. I jeszcze raz przepraszam wszystkich, a także ambasadora Maroka i wielu innych gości specjalnych, którzy przybyli specjalnie dla mnie na to wydarzenie. Mam nadzieję, że wkrótce się spotkamy. Z wielką miłością i szacunkiem.

Glory opublikowało oświadczenie!

Jest następne oświadczenie największej organizacji na świecie w kickboxingu. Glory przeprasza kibiców i proponuje studyjną galę z mocną kartą walk. Tym razem nie będzie ona w usłudze PPV.

Wiadomość dla wszystkich klientów GLORY PPV i uczestników wydarzenia G80 na żywo: Drogi Kliencie GLORY 80,19 marca, GLORY 80 zostało przerwane przez osoby, które zachowywały się niebezpiecznie. GLORY stanowczo potępia incydenty, które miały miejsce tej nocy. Rozumiemy Twoje rozczarowanie, ponieważ nie byłeś w stanie obejrzeć wszystkich walk, które miały odbyć się na gali GLORY 80. Informujemy, że GLORY zaplanowało wydarzenie studyjne z najwyższej klasy kartą walk, która będzie dostępna za darmo wyłącznie dla klientów GLORY 80 PPV i uczestników gali G80 na żywo. Data i szczegóły dotyczące tego wydarzenia zostaną ogłoszone w ciągu tygodnia. Każdy klient PPV i biletu otrzyma darmowy dostęp do oglądania pay-per-view na gloryfights.com. Szczegóły dotyczące karty walk, sposobu dostępu do wydarzenia oraz warunków korzystania z serwisu zostaną przesłane drogą mailową w ciągu najbliższych tygodni. Dziękujemy za wasze stałe wsparcie i cieszymy się, że możemy dostarczyć wam najbardziej ekscytujące walki kickbokserskie w 2022 roku.

Zobacz także:

Glory zmienia wynik walki i rozwiązuje kontrakt z Arkadiuszem Wrzoskiem! Co wy na to?

Jest decyzja największej organizacji na świecie i należy ona do tych kontrowersyjnych. Mowa o rewanżowym starciu Arkadiusza Wrzoska z Badrem Harim. Pojedynek dostarczył mnóstwo emocji. Polak był bardzo blisko, aby ponownie znokautować legendę.

Promotor lepszy od konferansjera! Babiloński znokautował Matelę. Ten był głuchy na krzyki, by wstawał [WIDEO] Widzieliście?

Już wiemy jak zakończyła się popularna w mediach społecznościowych walka promotora z konferansjerem. Otóż Tomasz Babiloński szybko znokautował Marka Matelę i wyjaśnił wieloletni konflikt z nim na swoją korzyść.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis