MMA PLNajnowszeFAME MMAGimper powita kolegę Pasuta na FAME 17

Gimper powita kolegę Pasuta na FAME 17

Mający już doświadczenie w walce w klatce FAME MMA Gimper powita kolegę Roberta Pasuta na gali FAME 17. Rywalem popularnego youtubera będzie Czaro z dawnej grupy Abstrachuje.

Gimper powita kolegę Pasuta na FAME 17

Obaj zmierzą się ze sobą na gali FAME 17, która już 3 lutego odbędzie się w Tauron Arenie w Krakowie. Starcie to zostało już oficjalnie potwierdzone na fanpage’u organizacji.

Gimper powita kolegę Pasuta na FAME 17

Dla Gimpera będzie to drugi pojedynek w klatce FAME MMA. Tomasz Działowy debiut zaliczył na gali FAME 14, gdzie przegrał w drugiej rundzie z Tombą.

Czaro zwany Czarmageddonem będzie debiutował w klatce FAME MMA:

“CZARMAGEDDON vs GIMPER!💥

Długo wyczekiwany debiut już na FAME 17!🔥
Czarmageddon podejmuje się kolejnego wyzwania w swojej karierze i od razu ma wysoko postawioną poprzeczkę – jego ziomal Sutonator podbił serca fanów FAME. Czy Czarek podąży jego drogą?😇

Gimper, mimo przegranej w debiucie, pokazał się z bardzo dobrej strony. Czołowy twórca commentary news ma apetyt na pierwsze zwycięstwo w oktagonie. Da radę?😈

CZARMAGEDDON vs GIMPER!💥Długo wyczekiwany debiut już na FAME 17!🔥Czarmageddon podejmuje się kolejnego wyzwania w…

Posted by FAME MMA on Friday, December 30, 2022

Zobacz także:

Zawodnik wagi średniej z łatwością pokonuje ciężkiego! Kilogramy nie pomogły! [WIDEO] Co wy na to?

Petr Romankevich (6-1) doświadczony kick-boxer szedł jak burza jeśli chodzi o start w nowej dla siebie formule. Białorusin na ostatniej gali Hardcore FC musiał jednak uznać wyższość… zawodnika wagi średniej, który zakończył pojedynek w dość łatwy stylu.

Agresywny mężczyzna przerywa live’a Roślika! Zawodnik FAME MMA w kompletnym szoku! Widzieliście?

Amadeusz Roślik przebywa aktualnie w Tajlandii, gdzie miał w głównej mierze przygotowywać się do najbliższej walki. ”Ferrari” podczas gali FAME MMA ma stanął przed największym wyzwaniem w dotychczasowej przygodzie – już niebawem poznamy jego przeciwnika.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis