MMA PLUFCGarry wyjaśnił swoje zachowanie po walce na UFC 292: Magny to kanalia. Cieszę się, że spuściłem mu lanie!

Garry wyjaśnił swoje zachowanie po walce na UFC 292: Magny to kanalia. Cieszę się, że spuściłem mu lanie!

Ian Machado Garry swój znakomity występ na UFC 292, zwieńczył niesportowym zachowaniem – za co został ostro skrytykowany. Jednak okazuje się, że Ian miał ku temu powód!

Ian Machado Garry wyjaśnia
Foto: UFC

Choć nie sprawdziły się buńczuczne zapowiedzi Irlandczyka o nokaucie, to oddać mu trzeba, że znów wyglądał w klatce jak milion dolarów. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że rywal Garry’ego – Neil Magny – w tym starciu był tylko tłem dla błyszczącego Iana.

Jak do aspektu sportowego Iana Machado Garry’ego ciężko się przyczepić tak jego zachowanie – u niektórych – budzi już pewien niesmak. W trakcie pojedynku z Amerykaninem, a także po – Garry prowokował Magny’ego. W Internecie, a szczególnie na Tweeterze – znaczy się X-ie – wylała się lawina hejtu na złotoustego Irlandczyka.

Garry wyjaśnia!

Ian Machado Garry na konferencji po UFC 292 został m.in. zapytany o swojej zachowanie w oktagonie. Irlandczyk wyjaśnił, dlaczego w ten sposób potraktował Neila Magny’ego.

Magny to kanalia. Cieszę się, że spuściłem mu lanie. To wszystko za słowa, które wypowiadał na konferencji prasowej. Dziwię się, że żaden z was nie zwrócił mu uwagi.

Tutaj Ian Machado Garry nawiązał do kontrowersyjnych słów Neila Magny’ego. Amerykanin sugerował, że spuści Ianowi „lanie” podobnie jak swoim dzieciom.

Irlandczyka, który również jest ojcem, oburzyły słowa Magny’ego, a upust swoim emocjom Garry dał w klatce.

Jako dzieciak sprawiłem dużo problemów. Bito mnie drewnianą łyżką, ale to nie znaczy, że zamierzam robić to samo. Nie, trzeba złamać schemat. Jeżeli chcesz być lepszym człowiekiem, jeżeli chcesz zmieniać świat, to nie rób czegoś, co nie chcesz, żeby było robione tobie. Złam je**ny schemat. Bądź lepszym człowiekiem, bądź lepszym mężczyzną i zmień pierd*l*ny świat, i nigdy, nigdy, nigdy nie waż się podnieść ręki na dziecko. To moja postawa i myślę, że każdy w tym pomieszczeniu się ze mną zgodzi.

ZOBACZ TAKŻE: UFC ma nową gwiazdę. Sean O’Malley bije rekordy popularności!

Podzielacie zdanie Iana Machado Garry’ego? Czy może uważacie, że mimo wszystko Ian powinien okazać Neilowi Magny’iemu szacunek po skończonym boju? Dajcie znać w komentarzach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis