MMA PLNajnowszeUFCGane wyciąga wnioski po przegranej z Jonesem: Pierwszy tydzień treningów, tylko grappling!

Gane wyciąga wnioski po przegranej z Jonesem: Pierwszy tydzień treningów, tylko grappling!

Ciryl Gane ostatni pojedynek stoczyły w marcu podczas UFC 285. Zmierzył się w nim z Jon Jonesem przegrywając przez poddanie w 1 rundzie. Po walce Francuz postanowił wyciągnąć wnioski i narazie skupić się tylko na treningach w parterze.

“Bon Gamin” to były mistrz TKO w kategorii ciężkiej, tymczasowy mistrz UFC w wadze ciężkiej oraz pretendent do pasa w wadze ciężkiej. Ze względu na dobre wyniki w organizacji TKO dostał angaż w UFC. W organizacji Ultimate Fighting Championship stoczył 10 pojedynków, z których 8 wygrał, a 2 przegrał. Zadebiutował w sierpniu 2018 podczas UFC Fight Night pokonując przez poddanie w 1 rundzie Raphaela Pessoa. W kolejnych walkach pokonał m.in Juniora dos Santosa, Aleksandra Wołkowa czy Derricka Lewisa. Tymczasowy tytuł mistrza organizacji Ultimate Fighting Championship zdobył w sierpniu 2021 roku na gali UFC 265. Pokonał na niej przez techniczny nokaut w 3 rundzie Amerykanina – Derricka Lewisa.

Gane pokazuje zdjęcia z treningu!

W mediach społecznościowych Ciryla Gane pojawił się wpis oraz zdjęcia z treningów w parterze.

Pierwszy tydzień treningów, tylko grappling. Codziennie jestem lepszy i to kocham!

Pas mistrza organizacji Ultimate Fighting Championship próbował zdobył dwukrotnie. Pierwszą szansę dostał w styczniu 2022 podczas UFC 270, gdzie przegrał jednogłośną decyzją sędziów z Francisem Ngannou. Drugą i jak narazie ostatnią szansę dostał w marcu podczas UFC 285, gdzie przez poddanie w 1 rundzie przegrał z Jon Jonesem.

Zobacz także:

“Weszło!” – Piotr Szeliga wyśmiany przez Dawida Załeckiego po ciosie Don Diego [WIDEO] Widzieliście?

Dość zabawna sytuacja miała miejsce podczas walki Dawida Załęckiego z Mateuszem “Don Diego” Kubiszynem na minionej gali High League 6. Podpowiedzi Piotra Szeligi z narożnika Don Diego zostały wyśmiane przez starszego z rodu Załęckich.

Były mistrz UFC, walczący ostatnio w PFL został wolnym agentem! Fabricio Werdum jest do wzięcia! Co teraz?

To nieco zaskakująca informacja! Były mistrz wagi ciężkiej UFC Fabricio Werdum został wolnym agentem. Brazylijczyk występował ostatnio w organizacji PFL.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis