MMA PLNajnowszeMateusz Gamrot“Gamrota czeka brutalne ocknięcie” – Jalin Turner o walce z Polakiem na UFC 285

“Gamrota czeka brutalne ocknięcie” – Jalin Turner o walce z Polakiem na UFC 285

Jalin Turner już w najbliższy weekend na gali UFC 285 w Las Vegas ponownie pojawi się w oktagonie organizacji UFC. Amerykanin zmierzy się z czołowym zawodnikiem wagi lekkiej na świecie – Mateuszem Gamrotem. Teraz wypowiedział się o walce z Polakiem.

Jalin Turner o walce z Polakiem na UFC 285

Przypominamy, że “Gamer” wszedł do tej walki na trzy tygodnie przed jej odbyciem. Polak zamienił kontuzjowanego Dana Hookera, który pierwotnie miał zmierzyć się z Turnerem na tej gali.

“Gamrota czeka brutalne ocknięcie” – Jalin Turner o walce z Polakiem na UFC 285

Turner traktuje Gamrota za najwyższej klasy zapaśnika i grapplera i dlatego też spodziewa się nieustannych prób obaleń ze strony. Amerykanin nawiązał także do walki Polaka z Jeremym Stephensem, którą “Gamer” szybko i efektownie wygrał:

“Droga, jaką pokonał Jeremy’ego Stephensa, kiedy wszedł, powalił go i poddał w pierwszej rundzie – jestem pewien, że spodziewa się takiego samego rezultatu w walce ze mną, ale czeka go brutalne ocknięcie. Niezależnie od tego, czy będzie to pierwsza, druga czy trzecia runda, to skończę go. Potem zajmę jego miejsce w rankingu i zawalczę z kimś z pierwszej piątki.” – mówi pewny siebie Turner.

Zobacz także:

“Tylko Gamrot zdecydował się walczyć, reszta się bała” – Jalin Turner o rywalu na UFC 285! Jesteście pod wrażeniem?

Jalin Turner udzielił wywiadu, w którym podzielił się kulisami dotyczącymi zastępstwa w jego walce na nadchodzącej gali UFC 285.

Todd Duffee liczy na trzecią walkę z De Friesem: Zgodził się na rewanż! Co wy na to?

Tak to prawda – Todd Duffee (9-4) liczy, że w przyszłości dostanie szansę na zrewanżowanie się! Amerykanin zapewnił, że Phil De Fries (23-6) obiecał mu trylogię. Trzeba przyznać, że fani/obserwujący nie byli fanami tego zestawienia już przy gali w Libercu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis