MMA PLArchiwumGamrotGamrot zgłasza gotowość do wejścia na zastępstwo przy walce Makhachev-Oliveira na UFC 294!

Gamrot zgłasza gotowość do wejścia na zastępstwo przy walce Makhachev-Oliveira na UFC 294!

Mateusz Gamrot (23-2) ponownie pojawił się w Kanale Sportowym. ”Gamer” w programie ”Hejt Park” zapewnił, że jest gotowy, aby wejść na zastępstwo przy walce na gali UFC 294. Mowa o walce Charlesa Oliveiry z Islamem Makhachevem, która będzie miała miejsce już dwudziestego pierwszego października w Abu Dhabi.

Gamrot

Makhachev szansę mistrzowską dostał po dziesięciu zwycięstwach z rzędu. 31-latek w październiku poprzedniego roku udowodnił swój wielki potencjał i fakt, że jest zawodnikiem z ogromnym potencjał na długie panowanie. Islam podczas UFC 280 totalnie zdominował Charlesa Oliveirę. Reprezentant Rosji ostatecznie w drugiej odsłonie (trójkątem rękoma) poddał oponenta.

Do ostatniej walki Islama doszło na gali UFC 284, gdy w Perth zmierzył się z mistrzem wagi piórkowej – Alexandrem Volkanovskim. Pojedynek dostarczył mnóstwo emocji i bez wątpienia będzie mocnym kandydatem do walki roku. Makhachev po 5-rundach wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Gamrot zgłasza gotowość!

To jest świetna wiadomość. Mateusz Gamrot w ”Hejt Parku” zapewnił, że jest gotowy wejść na zastępstwo jeżeli, któryś z zawodników będzie musiał wycofać się z walki. Mowa o starciu mistrzowski w kategorii lekkiej.

Przeszło mi przez myśl, rozważę tę decyzję czy nie polecieć tam i nie zobaczyć tej walki z bliska. Jestem coraz bliżej topu, więc muszę się zacząć kręcić między tymi zawodnikami, także rozważam to. A jak zawołają to przeskoczę siatkę octagonu i jestem! Rośnie zainteresowanie mediów, ludzie pytają, rozmawiają. Dlatego dobrze być blisko, warto się pokazać, a jak nadarzy się okazja kogoś zastąpić to też jestem

Cała rozmowa poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis