MMA PLNajnowszeMateusz GamrotGamrot trenuje w Poznaniu ze światową gwiazdą MMA! Mistrz Bellatora jest tez bohaterem z Ukrainy

Gamrot trenuje w Poznaniu ze światową gwiazdą MMA! Mistrz Bellatora jest tez bohaterem z Ukrainy

Były, podwójny mistrz KSW opublikował na swoim Instagramie zdjęcie z “Czerwonego Smoka Poznań”. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że towarzyszy mu, do dziś niepokonany, pogromca m.in. Roberto Soldicia! Kogo gości Gamrot wraz ze swoim klubem?

“Gamera” ostatnio w akcji widzieliśmy podczas UFC 285. Pokonał wówczas niejednogłośną decyzją Jalina Turnera (13-6). Nadmieńmy, że Polak wyszedł do walki na zastępstwo za kontuzjowanego Dana Hookera. Co ciekawe, do starcia “Tarantuli” z Australijczykiem dojdzie na zbliżającej się powoli gali UFC 290. Owo wydarzenie odbędzie się bowiem już 8 lipca i na ten moment zapowiada się wprost fenomenalnie.

Gamrot trenuje z niepokonanym!

Yaroslav Amosov (27-0) okupuje aktualnie trzecią pozycję w rankingu P4P Bellatora. Czempion dywizji półśredniej zna się z “Gamerem” chociażby ze wspólnych treningów w “American Top Team”. Ciekawostką dla niektórych może być informacja, że “Dynamo” w 2016 roku pokonał Roberto Soldicia poprzez niejednogłośną decyzję. Wspomnieć należy także, że Yaroslaw brał czynny udział w obronie swojej ojczyzny, Ukrainy, która została napadnięta przez Rosję już ponad rok temu.

Polak opisał wspólne zdjęcie jednym zdaniem:

Jeśli chcesz być najlepszy, trenuj z najlepszymi!

Mateusz klasyfikuje się aktualnie na 7. pozycji rankingu wagi lekkiej UFC. Kiedy ponownie ujrzymy go w oktagonie? Podopieczny Mike’a Browna już wcześniej jasno sygnalizował, że chciałby zawalczyć w okresie powakacyjnym. Na celowniku ma konfrontację z Rafaelem Fizievem (12-2), bądź Charlesem Oliveirą (33-9) po jego ewentualnej porażce z Beneilem Dariushem. Nie możemy jednak wykluczyć, że Dan Lambert po raz kolejny zadzwoni do naszego rodaka, z propozycją wejścia na zastępstwo.

Zobacz także:

Wielki Bu poznał rywala na PRIME 5! Gwarancja emocji!

Patryk Masiak, czyli popularny w świecie freak fightów “Wielki Bu” poznał rywala na nadchodzącą galę PRIME 5. Przeciwnik to gwarancja emocji i widowiskowości w klatce!

Makhmud Muradov wystąpi w Londynie! Reprezentant Ankosu Poznań poznał szczegóły!

Makhmud Muradov (25-8) poznał szczegóły swojego kolejnego pojedynku w największej organizacji na świecie. Podopieczny Andrzeja Kościelskiego wystąpi dwudziestego drugiego lipca w Londynie. Reprezentant Ankosu Poznań w tym starciu będzie chciał wrócić na odpowiednie tory.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis