MMA PLArchiwumGamrotGamrot o potencjalnej walce Parnasse-Bartosiński: Wychodzi i go łamie praktycznie!

Gamrot o potencjalnej walce Parnasse-Bartosiński: Wychodzi i go łamie praktycznie!

Mateusz Gamrot (23-2) ma za sobą kolejne zwycięstwo w największej organizacji na świecie. Polak w następnych starciach może skrzyżować rękawice z ścisłym topem wagi lekkiej. Sam Mateusz po walce wyznał, że chciałby zmierzyć się z byłym mistrzem – Charlesem Oliveirą. Polak tym razem wypowiedział się o potencjalnej walce Adriana Bartosińskiego z Parnasse.

Gamrot

Niewykluczone, że największa organizacja w naszym kraju w grudniu będzie chciała doprowadzić do walki Adriana z Salahadine’m Parnasse. Tym samym Francuz zawalczyłby o trzeci pas mistrzowski w polskiej organizacji. Wydaje się, że ”Bartos” byłby zdecydowanym faworytem patrząc już przez pryzmat samych gabarytów.

”Bartos” tytuł wagi półśredniej zdobył w ostatniej walce. Bartosiński pod koniec kwietnia na gali KSW 81 w niecałe dwie minuty odprawił z kwitkiem Artura Szczepaniaka.

Gamrot o walce Parnasse-Bartosiński!

Mateusz Gamrot (23-2) w rozmowie z portalem InTheCage.pl został zapytany o potencjalny pojedynek Parnasse-Bartosiński. ”Gamer” nie ma wątpliwości, że Francuz odbiłby się jak od ściany w starciu z mistrzem wagi półśredniej.

Nie daję żadnych szans. Jest to matematyka. Łapie go i łamie. Nie ma najmniejszych szans. Jak ”Bartos” będzie ważył pewnie około 90 kilogramów na walce, a Parnasse nie wiem, czy ma więcej niż 75-77, więc wychodzi i go łamie tam praktycznie. W momencie jak dojdzie do zwarcia pod klatką, to nie ma najmniejszych szans.

Cała rozmowa poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis