MMA PLNajnowszeUFCFrancis Ngannou zdradził, że w walce z Cirylem Gane walczył z poważną kontuzją: Usłyszałem trzask

Francis Ngannou zdradził, że w walce z Cirylem Gane walczył z poważną kontuzją: Usłyszałem trzask

Francis Ngannou to ciągle aktualny mistrz wagi ciężkiej UFC, który aktualnie toczy boje pozaoktagonowe. Kameruńczyk z francuskim paszportem znajduje się obecnie w konflikcie z organizacją UFC.

Francis Ngannou

O co toczy się spór na linii UFC-Ngannou? Otóż, jak to zwykle chodzi w takich przypadkach – o pieniądze. Zdaniem Ngannou, zasługuje on na to, by zarabiać dużo więcej niż podstawa ze swojego ostatniego kontraktu, który wypełnił w ostatnim swoim pojedynku.

Ngannou był tak zdesperowany, by zagrać na nosie organizacji UFC i wypełnić swój kontrakt, że do ostatniej swojej walki na UFC 270 z Cirylem Gane wchodził z poważną kontuzją.

Francis Ngannou zdradził, że w walce z Cirylem Gane walczył z poważną kontuzją: Usłyszałem trzask

Na swoim kanale na YouTube, Ngannou zdradził szczegóły kontuzji, z jaką wszedł do oktagonu dnia 22 stycznia tego roku na gali UFC 270:

“Kontuzja zdarzyła się 28 grudnia, dokładnie trzy dni po Bożym Narodzeniu. Przyszedł jakiś gość na trening, to był chyba jego drugi trening w klubie. Mieliśmy sparing. Chyba się mnie przeraził. Wykonał desperackie obalenie, a kiedy ja próbowałem się odwrócić, to usłyszałem trzask w kolanie. Wtedy już wiedziałem, że coś się stało, ale byłem tak rozgrzany, że nie czułem tego dokładnie.”

Potem z kontuzją kolana Ngannou wyszedł do walki z Cirylem Gane, którą wygrał jednogłośną decyzją po pięciorundowym boju.

Zobacz także:

Don Kasjo po zwycięstwie chce walki z Mariuszem Pudzianowskim! Co wy na to?

Kasjusz Życiński podczas ostatniego panelu konferencji PRIME SHOW MMA 4 zdradził z kim chciałby się zmierzyć po walce z Popkiem. Popularny ”Don Kasjo” uważa, że jest gotowy na duże wyzwanie sportowe. Tym samym Kasjusz liczy na pojedynek z Mariuszem Pudzianowskim.

Awantura na konferencji PRIME 4! Sportowy Świr pobił się z Kałuskim! Co wy na to?

Mocne zakończenie pierwszego panelu konferencji PRIME SHOW MMA 4. Gala już w sobotę odbędzie się w Szczecinie. Gorąco było znów pomiędzy Rafałem Gawronem, a Piotrem Kałuskim. ”Sportowy Świr” postanowił spoliczkować przeciwnika – szybko musiała interweniować ochrona.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis