MMA PLMarcin NajmanRozpiska MMA-VIP. Utalentowana zawodniczka polskiego MMA wystąpi na gali u Najmana!

Rozpiska MMA-VIP. Utalentowana zawodniczka polskiego MMA wystąpi na gali u Najmana!

Rozpiska gali MMA-VIP nabiera kształtów. Utalentowana zawodniczka polskiego MMA wystąpi na gali u Marcina Najmana! Tak wynika z najnowszego plakatu promującego to wydarzenie.

Rozpiska MMA-VIP
Foto: Screen

Gala MMA-VIP odbędzie się 13 lutego. Będzie to impreza, na której na sportową emeryturę ma przejść osobowość sportowa – Marcin Najman. Jego ostatnim wyzwaniem w karierze ma być Szymon “Taxi Złotówa” Wrzesień, z którym Najman zmierzy się w walce wieczoru.

Co ciekawe, teraz dowiadujemy się, że w rozpisce tego wydarzenia znajdzie się miejsce dla utalentowanej zawodniczki polskiego MMA!

Rozpiska MMA-VIP. Utalentowana zawodniczka polskiego MMA wystąpi na gali u Najmana!

Na najnowszym plakacie opublikowanym przez Marcina Najmana znajduje się… Izabela Badurek. 29-latka swoją ostatnią walkę stoczyła w klatce organizacji FEN, gdzie w kontrowersyjnych okolicznościach (zmiana werdyktu sędziów!) pokonała na punkty Anitę Bekus. Lublinianka może pochwalić się rekordem 8-6 i jedną walką w oktagonie UFC! Polka na słynnej gali UFC w Krakowie przegrała przez poddanie w drugiej rundzie z Aleksandrą Albu.

Jej rywalka na gali MMA-VIP nie jest jeszcze znana.

W rozpisce gali MMA-VIP znajdują się między innymi walki Rekowski vs Kowoll, Opalach vs Janik, Adrian Cios vs Fit Dzik czy Mateusz Kisiel vs Sebastian Tronina. W karcie walk jest także miejsce dla byłej mistrzyni w boksie Ewy Piątkowskiej, która na gali u Najmana zadebiutuje w formule MMA.

To jak – będziecie to oglądać?

Zdjęcie

Zobacz także:

UFC on ABC 1: Holloway vs. Kattar – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

Czas na pierwszą galę UFC w 2020 roku. Największa organizacja MMA na świecie powraca na Fight Island i to z naprawdę ciekawą rozpiską

Nagrody MMA.pl 2020 POLSKA: Gala Roku – KSW 53: Reborn

Pandemia koronawirusa i liczne obostrzenia spowodowały, że pierwszą tegoroczną galę Federacja KSW zorganizowała dopiero w lipcu. Zaserwowano nam jednak produkt najwyższej jakości!

Gwiazda KSW pomaga Błachowiczowi w przygotowaniu do Adesanyi: Bardzo dobrze go naśladuje

Gwiazda KSW pomaga Janowi Błachowiczowi w jego przygotowaniach do obrony mistrzowskiego pasa UFC w walce z mistrzem wagi średniej Israelem Adesanyą. Zawodnik tej jest mocno chwalony przez cieszynianina.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis