MMA PLNajnowszeBoksFilipek rozbity na freakowej gali przez instagramera. Teraz tłumaczy: “To tak jakby ktoś pytał o ustawkę”

Filipek rozbity na freakowej gali przez instagramera. Teraz tłumaczy: “To tak jakby ktoś pytał o ustawkę”

Polski raper i freak fighter Filip “Filipek” Marcinek zwany często Pasikonikiem został rozbity na freakowej gali w UK przez popularnego w Brazylii instagramera! Polakowi nie udała się walka w boksie, bowiem już w drugiej rundzie było po niej!

Filipek rozbity na freakowej gali

Filipek na gali Kingpyn Boxing w Wielkiej Brytanii podejmował w walce bokserskiej brazylijskiego instagramera i jedną z największych gwiazd organizacji Kingpyn Boxing – Whinderssona Nunesa. Brazylijczyk może pochwalić się liczbą ponad 60 milionów obserwujących go fanów na Instagramie.

Filipek rozbity na freakowej gali bokserskiej w UK przez instagramera

Walka Filipka z Nunesem była deklasacją. Starcie zakończyło się w drugiej rundzie po ciosach, które wydawało się, że zrobiły na Filipku ogromne wrażenie:

Teraz sam zainteresowany, czyli Filipek wytłumaczył się kibicom z tej porażki. Na twitterze zamieścił takie oto wpisy:

“Źle się pokazałem. Traktując to jako mega przygodę i tak jestem na siebie bardzo zły. Nunes pięściarsko był ode mnie dużo lepszy. Zabawne ze w małej rękawicy nigdy nie leżałem a w 10 łeb mnie boli do teraz, po drugim gongu. Cała hala pełna, 95 procent to Brazylia.

Trzeci nokaut wbił mi łokieć w wątrobę która była już naruszona kilkoma jego ciosami. To tak jakby ktoś pytał o ustawkę. Choć skłamałbym gdybym powiedział, ze przy wstawaniu miałem mega duża wiarę w siebie. “

A Wy co sądzicie o występie Filipka na gali w Wielkiej Brytanii? Jak myślicie, jaką walkę stoczy teraz Pasikonik?

Zobacz także:

XTB KSW 81 – wyniki

Kolejna gala Federacji KSW odbędzie się w Tomaszowie Mazowieckim. Poznamy nowego mistrza wagi półśredniej. Zostanie nim Adrian Błeszyński lub Artur Szczepaniak.

Babilon MMA 35: Piotr Wawrzyniak dwoma ciosami pod siatką zdemolował Błeszyńskiego i pozostaje mistrzem

Piotr Wawrzyniak (11-5) pokonał Adriana Błeszyńskiego (10-6-1) w walce wieczoru gali Babilon MMA 35 w Jaworznie, której stawką był pas wagi średniej. Pojedynek zakończył się w drugiej rundzie.

To już dziś wielka gala boksu! Trzy walki o pas w Rzeszowie, znamy szczegóły!

Już dziś w Rzeszowie odbędzie się wielka gala boksu Knockout Boxing Night 27. Podczas ceremonii ważenia doszło do ostatniego face to face pomiędzy Łukaszem Różańskim, a Alenem Babiciem. Przypomnijmy, że dziś dojdzie do trzech walk o pas. Transmisja na żywo w TVP Sport.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis